Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Twojacipka oszustka

Podziel się swoją opinią o prywatnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
Walfist
Posty: 1

Twojacipka oszustka

Post autor: Walfist » wt lis 02, 2021 7:15 pm

Na czacie ogólnym spytałem się czy zrobi orgazm za 400 powiedziała że spoko więc wziąłem priv a ta zaczęła przeciągać ile się da. Dopiero w połowię priva zaczęła niechętnie się rozbierać i ciągle przeciągała tak długo aby tylko jak najszybciej czas minął, nie polecam tej kobiety.

andrew8916
Posty: 1

Post autor: andrew8916 » wt lis 16, 2021 6:25 pm

Miałem to samo.wziąłem palcówke za 200 u niej i tez ociagała się tak że zaczęła w połowie czasu. Panowie uważajcie na nią i nić u niej nie kupujcie.

Maganag
Posty: 2

Post autor: Maganag » pt lis 19, 2021 12:12 am

Również i ja miałem tak samo, niby tylko 100żet ale żeby dopiero 1min przed końcem priva niby udaje że robi to co ma w opisie. Uważajcie na tę kobietę bo to zwykła oszustka, moderatorzy powinni się nią zainteresować.

TwojaCipka
Posty: 5

Post autor: TwojaCipka » sob lis 20, 2021 1:24 am

Nie będę się tłumaczyć, ale pierwszy Pan zgłosił transmisję i sprawiedliwie dostałam za pokaz większość żetonów. To o czymś świadczy. Jestem autentyczna. Nie umiem robić czegoś na siłę. Nie piję żeby jakoś poszło. Staram się z wami rozmawiać, o coś pytać, a czasem tylko rób to i to. Nie umiem tak. Gdyby było fajnie, transmisję bym przedłużyła. Tyle w temacie.

TwojaCipka
Posty: 5

Post autor: TwojaCipka » ndz lis 21, 2021 9:44 pm

Również za kolejny pokaz dostałam żetony:) zostało sprawdzone:) jest jakaś sprawiedliwość JESZCZE... Nie wierzcie wszystkiemu co piszą...

Maganag
Posty: 2

Post autor: Maganag » pn lis 22, 2021 5:10 pm

TwojaCipka pisze:
ndz lis 21, 2021 9:44 pm
Również za kolejny pokaz dostałam żetony:) zostało sprawdzone:) jest jakaś sprawiedliwość JESZCZE... Nie wierzcie wszystkiemu co piszą...
Ciekawe ile dostałaś skoro mi również zwrócono żetony co za tym idzie administracja uważa iż oszukiwałaś na transmisjach a na samym forum jest troszkę o tobie więc dziwne że dalej stosujesz te same zasady.

TwojaCipka
Posty: 5

Post autor: TwojaCipka » pn lis 22, 2021 5:33 pm

Mogę pokazać w historii na ogólnym że mam zwrot.

uuuux
Posty: 2

Post autor: uuuux » ndz lis 28, 2021 6:40 am

TwojaCipka pisze:
pn lis 22, 2021 5:33 pm
Mogę pokazać w historii na ogólnym że mam zwrot.
masz zwrot bo przeciagasz do konca i za ten czas dostalas zetony. watpie zeby mod mial wglad w obraz. gdyby zglaszali i od razu wychodzili to dostaliby pewnie 100% zwrotu

ODPOWIEDZ