Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

ZlaKobieta - oszustka, naciągaczka - nie polecam

Podziel się swoją opinią o prywatnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
PZPNowski
Posty: 2

ZlaKobieta - oszustka, naciągaczka - nie polecam

Post autor: PZPNowski » ndz wrz 05, 2021 2:04 am

Wybrałem priv "orgazm" i się zawiodłem - miał trwać 12 minut a ZlaKobieta próbowała się połączyć z transmisją przez 6min. Miała być buzia i orgazm a nie było ani tego ani tego. Stanowczo nie polecam prywatnych transmisji u tej Pani. Strata żet i naciąganie.

Rozumiem że mogłaś mieć problemy z netem, ale po wszystkim jak chciałem się dogadać na czacie transmisji publicznej zostałem zbanowany...

Naciągaczka i tyle w temacie. Przez takich użytkowników SU traci fanów którzy zostawiają tu $$$. Zarządzający powinni coś z tym zrobić.

PS.
@ZlaKobieta
Jak zechcesz wyjaśnić sprawę tak jak przystało zapraszam do prywatnej wiadomości.

Milo89
Posty: 5

Post autor: Milo89 » pn gru 13, 2021 5:43 am

Mam ten sam problem. W ofercie priv była transmisja za 180 żetonów. Pisało wyraźnie co zawiera pokaż. Ledwo ją było widać, nie wykonała nic z opisu a jak zapytałem kiedy zacznie to odpowiedziała że przedłuży transmisję.
Oczywiście gdy ta dilobiegla końca wyłączyła się i wróciła na ogolny a po moim pytaniu dlaczego zakończyła transmisję i nie wykonała tego co bylo w opisie otrzymałem bana. Zgłosiłem reklamację do właściciela serwisu, zastanawiam się czy jest jakaś możliwość zwrócenia środków? Czy tego rodzaju oszustwa są tu na porządku dziennym?

jacco15
Posty: 4

Post autor: jacco15 » pt sty 07, 2022 4:53 pm

Miałem identycznie! Opis powyżej. Może jakiś zbiorowy post do moderatora załatwiłby sprawę?

ODPOWIEDZ