Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

koleżanka Gandahar-polecam!

Podziel się swoją opinią o prywatnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
espenio
Posty: 1

koleżanka Gandahar-polecam!

Post autor: espenio » pt kwie 23, 2021 1:57 am

Dobry wieczór społeczności su.
Jest to mój pierwszy post tutaj, piszę go pod wpływem wrażenia jakie wywarła na mnie jedna z dziewczyn które robią tutaj transmisje.
Gandahar-
Jest to osoba tak wesoła, czuła, empatyczna i wyluzowana że aż nie chce się wierzyc że to na kamerkach za kasę, aź głupio się robi wspominając ten temat bo nie chcesz urazić tak czułej istoty.
Dla starych użytkowników su: kiedyś była dziewczyna o nicku Sukca666 i mam nieodparte wrażenie że gandahar jest do niej bardzo podobna. Lubi wiązanie, lekką dominacje i ma w genach dogadzanie facetom.
Nie jestem w stanie stwierdzic czy to ona, a i nie pytałem, ale nawet jeśli nie to i tak da wszystkim to czego szukają.
Ale do rzeczy: jeśli ktoś potrzebuje prawdziwego oderwania sie od rzeczywistości, towarzystwa na poziomie, dobrego słowa ale i super seksownego show które wygląda jakby było specjalnie dla nas - polecam.
Oprócz tych wszystkich emocjonalnych zalet kfóre wymieniłem, dziewczyna posiada jedno z najpiękniejszych ciał na całej kuli ziemskiej oraz kocie ruchy...drobna, szczupła ale z podkreśloną kobiecością czyli biodrami i piersiami.
Oglądając jej show można się kurwa po prostu zakochać, polecam każdemu wybrednemu czy niezdecydowanemu.
PS
Przeczytałem ten post i wiem że to brzmi jak reklama, jednak prosze oceńcie sami zanim zdecydujecie. Na mnie wywarła wrażenie takie że aż musiałem to przelać na papier co czynię rzadko, a na su pierwszy raz. To musi coś znaczyć, jak ktos chce to może poszperać w necie żeby zobaczyć że nie jestem fejkiem z misją posanoa reklam, tylko normalnym kolesiem który poczuł chęć podzielenia się rafosną nowiną o zajebistej usłudze.
Pozdrawiam!

https://showup.tv/profile/Gandahar

KtosZdaleka
Posty: 9

Post autor: KtosZdaleka » pt kwie 23, 2021 1:26 pm

Gandahar-
Jest to osoba tak wesoła, czuła, empatyczna i wyluzowana że aż nie chce się wierzyc że to na kamerkach za kasę, aź głupio się robi wspominając ten temat bo nie chcesz urazić tak czułej istoty.
x
czułe osoby nie siedzą tutaj.

Mamut_Manrfed
Posty: 69

Post autor: Mamut_Manrfed » czw kwie 29, 2021 2:07 am

Heh każdy musi wszystkiego spróbować w życiu xdddd jak będzie się dobrze czuła to zostanie jak nie to będzie coś innego próbować xdddd takie życie xddd

ODPOWIEDZ