Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

seksowna_kotka95

Podziel się swoją opinią o prywatnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
b0nd07
Posty: 1

seksowna_kotka95

Post autor: b0nd07 » czw maja 28, 2020 4:45 pm

Chryste co ta dziewczyna wyprawia... czysta namiętność, naturalny erotyzm... coś nowego na SU Pół nocy z nią siedziałem na privach:D

seksowna_kotka95
Posty: 38

Post autor: seksowna_kotka95 » ndz maja 31, 2020 7:11 pm

b0nd07 pisze:
czw maja 28, 2020 4:45 pm
Chryste co ta dziewczyna wyprawia... czysta namiętność, naturalny erotyzm... coś nowego na SU Pół nocy z nią siedziałem na privach:D
Dziękuję pięknie :) Cieszę się, że Ci się podobało :*

Do zobaczenia na kolejnych transmisjach! :*
Dzisiaj też będę, późnym wieczorkiem :)

ColdEyes
Posty: 3

Post autor: ColdEyes » śr cze 03, 2020 1:54 am

Dziewczyna niesamowicie ponętna, seksowna, privki godne polecenia, nie ściemnia, śliczny biust i usta. Dziewczyna bardzo konkretna, komunikatywna. Warto.

seksowna_kotka95
Posty: 38

Post autor: seksowna_kotka95 » śr cze 03, 2020 2:13 am

ColdEyes pisze:
śr cze 03, 2020 1:54 am
Dziewczyna niesamowicie ponętna, seksowna, privki godne polecenia, nie ściemnia, śliczny biust i usta. Dziewczyna bardzo konkretna, komunikatywna. Warto.
Bardzo dziękuję :* Niezmiernie mi miło! :)

Do zobaczenia na kolejnych moich transmisjach :*

Pedro_DeLux
Posty: 1

Post autor: Pedro_DeLux » śr cze 03, 2020 12:33 pm

I ja wrzucę swoje trzy grosze do tematu. Z przyjemnością odwiedzam profil Kasi, robię to z kilku powodów. Po pierwsze Kasia jest naprawdę piękną kobietą, co na SU jest dość ważne; :). W mojej opinii posiadaczka najpiękniejszych ust na całym SU. Bardzo ładne, pełne piersi, ponętne pośladki, prawdziwa seksowna kotka :) Kasię cenie również uczciwość oraz za wysoką kulturę osobistą, jaką prezentuje podczas transmisji, dla mnie jest to ważne, zwłaszcza , że na SU jest coraz więcej patologicznych streamów. Kasia trzymaj tak dalej ! Dla mnie nr 1 na SU !

seksowna_kotka95
Posty: 38

Post autor: seksowna_kotka95 » śr cze 03, 2020 5:47 pm

Pedro_DeLux pisze:
śr cze 03, 2020 12:33 pm
I ja wrzucę swoje trzy grosze do tematu. Z przyjemnością odwiedzam profil Kasi, robię to z kilku powodów. Po pierwsze Kasia jest naprawdę piękną kobietą, co na SU jest dość ważne; :). W mojej opinii posiadaczka najpiękniejszych ust na całym SU. Bardzo ładne, pełne piersi, ponętne pośladki, prawdziwa seksowna kotka :) Kasię cenie również uczciwość oraz za wysoką kulturę osobistą, jaką prezentuje podczas transmisji, dla mnie jest to ważne, zwłaszcza , że na SU jest coraz więcej patologicznych streamów. Kasia trzymaj tak dalej ! Dla mnie nr 1 na SU !
Jeeeny, dziękuję pięknie za tak pozytywną i obszerną opinię! :* Szalenie mi miło :)

Do zobaczenia na kolejnych moich transmisjach, buziaki :*

ODPOWIEDZ