Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Desiderium19

Podziel się swoją opinią o prywatnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
Dezyderia19xx
Posty: 19

Desiderium19

Post autor: Dezyderia19xx » pn kwie 13, 2020 1:40 pm

Ma obrzydliwą owłosioną cipę i nie podmywa dupy po sraniu.Privy robi na odpierdol i oszukuje z lushem . Wchodzi do innych dziewczyn i je hejtuje ,wylewa gówno na nie .Do tego ma alfonsa z małym kutasem.

Dezyderia19xx
Posty: 19

Post autor: Dezyderia19xx » pn kwie 13, 2020 3:44 pm

UP.

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » pn kwie 13, 2020 3:55 pm

Dezyderia19xx pisze:
pn kwie 13, 2020 1:40 pm
Ma obrzydliwą owłosioną cipę i nie podmywa dupy po sraniu.Privy robi na odpierdol i oszukuje z lushem . Wchodzi do innych dziewczyn i je hejtuje ,wylewa gówno na nie .Do tego ma alfonsa z małym kutasem.
Oj Cristal, chyba przestanę Cię lubić - strasznie zajadła z Ciebie suka.

Dezyderia19xx
Posty: 19

Post autor: Dezyderia19xx » pn kwie 13, 2020 3:58 pm

LandLord pisze:
pn kwie 13, 2020 3:55 pm
Dezyderia19xx pisze:
pn kwie 13, 2020 1:40 pm
Ma obrzydliwą owłosioną cipę i nie podmywa dupy po sraniu.Privy robi na odpierdol i oszukuje z lushem . Wchodzi do innych dziewczyn i je hejtuje ,wylewa gówno na nie .Do tego ma alfonsa z małym kutasem.
Oj Cristal, chyba przestanę Cię lubić - strasznie zajadła z Ciebie suka.
Sorry ,ale nie jestem Cristal.

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » pn kwie 13, 2020 4:09 pm

Dezyderia19xx pisze:
pn kwie 13, 2020 3:58 pm
Sorry ,ale nie jestem Cristal.
To może napisz kim jesteś, bo widzę, że specjalnie tworzysz sobie kolejne profile, tylko żeby atakować Desiderium19.
Może wylej swoje żale i napisz czym ona Cię ugodziła, że tak ją atakujesz.

Wielokrotnie zaglądałem do Desiderium19 na pogawędki i po pierwsze zawsze miała czystą pupcię i całkowicie wygoloną cipkę, więc po co pleciesz brednie, kiedy każdy może sprawdzić, że kłamiesz ?

Swoją drogą trochę dziwne doświadczenie tak sobie rozmawiać z dziewczyną na rożne tematy nie związane z seksem, kiedy ona pracuje i ktoś tam uruchamia jej lusha, więc w trakcie rozmowy wypina się do ekranu, żeby zadowolić klienta :) A dziewczyna bardzo fajna, szkoda, że większość z pozostałych nie ma choćby w połowie takiej fajnej osobowości jak Desiderium19

Dezyderia19xx
Posty: 19

Post autor: Dezyderia19xx » pn kwie 13, 2020 6:09 pm

Fajną osobowość ? Dobre sobie .Wchodzi do innych i się do nich dopierdala.

Dezyderia19xx
Posty: 19

Post autor: Dezyderia19xx » pn kwie 13, 2020 6:29 pm

UWAGA NA TĄ PANIĄ!!!RACZEJ NIE PANIĄ A ZWYKŁĄ SMARKULĘ.

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » wt kwie 14, 2020 9:07 am

Dezyderia19xx pisze:
pn kwie 13, 2020 6:29 pm
UWAGA NA TĄ PANIĄ!!!RACZEJ NIE PANIĄ A ZWYKŁĄ SMARKULĘ.
Malwinka, wiek mentalny bardziej związany jest z IQ, które dziedziczy się z genami, niż z metryką.
Można mieć 40 lat i zachowywać się jak "głupia smarkula", albo 15 lat i być bardzo roztropnym, rozsądnym człowiekiem.

Z moich konwersacji z Desiderium19 wynika że, z dużym prawdopodobieństwem, jest jedną z najinteligentniejszych dziewczyn na SU (i pewnie nie tylko na SU).

Dalej tak Cię boli, że zapytała na forum dlaczego płakałaś ?
Pewnie ludzie, którzy wcześniej byli u Ciebie, weszli do niej i coś o tym gadali. Były jakieś zwroty za grupową.
Jaki problem, że zainteresowała się tym tematem? Każdy może spytać.

Po pierwsze może miała błędne informacje, może ktoś zmyślił, że płakałaś.
Po drugie, jeśli płakałaś, to żaden wstyd - każdy może czasem dostać doła, tak że w końcu nie wytrzyma i się popłacze, także przed kamerą. Nie jesteśmy robotami, tylko ludźmi. Każdy ma swoje emocje.

Zdarza się nawet największym twardzielom :
Obrazek

Wstydzić się raczej należy takiego pomawiania i atakowania za nic, z kont tworzonych tylko w tym celu.

Ogólna dobra rada życiowa : mów o ludziach tylko dobrze, jeśli nie możesz o kimś powiedzieć niczego dobrego, lepiej nic nie mów.
Owszem, można czasem przestrzec innych przed kimś faktycznie wyjątkowo złośliwym, niebezpiecznym, kłamcą, oszustem. Jednak należy to robić wyłącznie kiedy mamy silne, niezbite dowody, że dany osobnik celowo, z premedytacją i systematycznie krzywdzi innych.

Tutaj nic takiego nie miało miejsca.

Dezyderia19xx
Posty: 19

Post autor: Dezyderia19xx » wt kwie 14, 2020 12:58 pm

LandLord pisze:
wt kwie 14, 2020 9:07 am
Dezyderia19xx pisze:
pn kwie 13, 2020 6:29 pm
UWAGA NA TĄ PANIĄ!!!RACZEJ NIE PANIĄ A ZWYKŁĄ SMARKULĘ.
Malwinka, wiek mentalny bardziej związany jest z IQ, które dziedziczy się z genami, niż z metryką.
Można mieć 40 lat i zachowywać się jak "głupia smarkula", albo 15 lat i być bardzo roztropnym, rozsądnym człowiekiem.

Z moich konwersacji z Desiderium19 wynika że, z dużym prawdopodobieństwem, jest jedną z najinteligentniejszych dziewczyn na SU (i pewnie nie tylko na SU).

Dalej tak Cię boli, że zapytała na forum dlaczego płakałaś ?
Pewnie ludzie, którzy wcześniej byli u Ciebie, weszli do niej i coś o tym gadali. Były jakieś zwroty za grupową.
Jaki problem, że zainteresowała się tym tematem? Każdy może spytać.

Po pierwsze może miała błędne informacje, może ktoś zmyślił, że płakałaś.
Po drugie, jeśli płakałaś, to żaden wstyd - każdy może czasem dostać doła, tak że w końcu nie wytrzyma i się popłacze, także przed kamerą. Nie jesteśmy robotami, tylko ludźmi. Każdy ma swoje emocje.

Zdarza się nawet największym twardzielom :
Obrazek

Wstydzić się raczej należy takiego pomawiania i atakowania za nic, z kont tworzonych tylko w tym celu.

Ogólna dobra rada życiowa : mów o ludziach tylko dobrze, jeśli nie możesz o kimś powiedzieć niczego dobrego, lepiej nic nie mów.
Owszem, można czasem przestrzec innych przed kimś faktycznie wyjątkowo złośliwym, niebezpiecznym, kłamcą, oszustem. Jednak należy to robić wyłącznie kiedy mamy silne, niezbite dowody, że dany osobnik celowo, z premedytacją i systematycznie krzywdzi innych.

Tutaj nic takiego nie miało miejsca.
Ile razy mam mówić ,że nie jestem Cristal ?

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » wt kwie 14, 2020 4:49 pm

Dezyderia19xx pisze:
wt kwie 14, 2020 12:58 pm
Ile razy mam mówić ,że nie jestem Cristal ?
Ale przecież w tym poście ja nic nie pisałem o Cristal, tylko o Malwinie :)
Więc czemu piszesz, że nie jesteś Cristal, Cristal ? ;)

A tak z innej bajki, to fajny sobie zamówiłem tryptyk z różami do pokoju :)
Wiem, że to nie ma nic wspólnego z tematem, ale co tam.... zawsze można napisać :)

Obrazek

ODPOWIEDZ