Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Calineczka 18 _ Myszka_20 OSZUSTKA !

Podziel się swoją opinią o prywatnych transmisjach Pań.
KonNaModeratora
Posty: 1

Calineczka 18 _ Myszka_20 OSZUSTKA !

Post autor: KonNaModeratora » śr sty 29, 2020 2:13 pm

MODERATORZY NIE WIDZICIE JAK OSZUKUJE LUDZI CZY NIE CHCECIE WIDZIEC PAROWY GONIC TA ZAKLAMANE SCIERWO !

Makar_
Posty: 1

Post autor: Makar_ » pt sty 31, 2020 1:59 pm

Zgadzam się z przedmówcą
Kolejna naciągara - wyciąga ile może praktycznie nic nie pokaże i znika. Psuje portal !!! Znięchęca ludzi do wchodzenia na transmisje grupowe . Czy moderator z tym nic nie zrobi ?

Po czy blokuje możliwość wysłania wiadomości.

X_UP1
Posty: 1

Post autor: X_UP1 » sob lut 01, 2020 7:35 pm

Również się zgadzam, dziś była podobna sytuacja :oops:

Ragered
Posty: 1

Post autor: Ragered » wt lut 04, 2020 3:01 pm

tez dałem się naciągnąć ;/ serio dobra jest w tym :twisted: :twisted: :twisted:

WulkanizatorPochw
Posty: 50

Post autor: WulkanizatorPochw » pn lut 10, 2020 3:09 pm

W tej chwili jebneła z samych napiwków za grupę 240 zł :lol: Ja pier.... jacy ludzie są upośledzeni :lol:
Priw 4 min mokra palcuweczka mokry orgazm i anal i oczywiście idzie w czasie grupy po Tirowca :mrgreen:
Widziałem masę wpisów ostrzegających że znowu wszystkich w chuja. Myślicie że pomogło?
Najlepsze pytania tych frajerów :lol: a gumki masz na Tirowca? w tyłek będzie cię ruchał? No zaczynaj bo tiry odjadą buhahahaha :lol: Jakim to przegrywem trzeba być by tak dać się wyjebać. Samo to że grupowa 4 minuty :lol: Tradycyjnie nie zrobi nawet tego co ma w opisie :lol: Swoją drogą prawie 250 zeta za 4 minuty :mrgreen:
Pozdrawiam was frajerów :lol:

WulkanizatorPochw
Posty: 50

Post autor: WulkanizatorPochw » pn lut 10, 2020 3:21 pm

Biorąc pod uwagę że dziennie robi kilka grup i jak tak patrze z jednej grupy z samych napiwków ma od 150 do 250 zł to robi biznesik konkretny. A przecież na początku nie zbiera napiwków więc też jej coś wpada za normalnych biletów. 3-4 grupy i nawet tysiaka wyciąga. Mnie przestało być ludzi szkoda, raczej mam bekę z nich :mrgreen: bo skoro ludzie masowo piszą UWAŻAJCIE OSZUSTKA a oni i tak się podniecają Tirowcem którego wiadomo że nie będzie i jej płacą :lol: Bardziej mnie cały czasz nurtuje to że Moderatorzy to akceptują.
Ktoś powiedział że oni też zarabiają na niej? Mogą też zarabiać banując jej konto jak uzbiera np 900 zł

dr_gine
Posty: 3

Post autor: dr_gine » czw lut 20, 2020 10:02 am

Zgadza się. Oszustka i naciągaczka. Moderatorzy udają że nie widzą problemu. Organizuje tanie grupy a potem nic na nich nie realizuje tylko każe dopłacać albo nic nie pokaże. MODERATORZY, NIE ŚPIJCIE

JestemKot
Posty: 1

Post autor: JestemKot » pt lut 21, 2020 2:50 pm

poczytałam sobie tu o niej i wczoraj jak ją zobaczyłam tutaj to weszłam i poszłam na grupową za 10 bo ja taka ciekawska jestem :P na grupowej powiedziała że za twarz 500,dwie minuty i 500 bylo :shock: w sumie nic nie pokazała jak się spodziewałam i uciekła xd a dzisiaj robi dokładnie to samo,dziwne że nie banują jej :shock:

Rapperszell
Posty: 3

Post autor: Rapperszell » czw mar 19, 2020 8:49 pm

Cześć odezwij się proszę

Dziewczynka_18
Posty: 2

Post autor: Dziewczynka_18 » pt mar 20, 2020 6:26 pm

po co??

ODPOWIEDZ