Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Halon

Podziel się swoją opinią o prywatnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
lubie_bigos
Posty: 1

Halon

Post autor: lubie_bigos » pn sty 20, 2020 10:14 am

Zastanawiam się nad privem u tej pani, ale po przeczytaniu komentarzy na jej profilu nie wiem, czy to nie oszustka. Przypomina mi trochę dziewczynę, która już kiedyś nadawała na innym nicku. Arnika, czy jakoś tak.
Czy ktoś brał j privy u Halon i czy polecacie je?

oxoxoxo
Posty: 3

Post autor: oxoxoxo » pn lut 03, 2020 9:50 am

Halon to kolejna milfa dorabiająca do skromnego domowego budżetu. Priv 7/10. Byłem 2 razy. Na privie za 200 panna patrzy jak się zabawiasz, sama też próbuje się bawić, ale jest mniej odważna. Piersi nieduże, ale pomimo wieku jeszcze ok. Cipka wygolona. Jak jest lekko wstawiona - jest podatniejsza na sugestie i nieznacznie przedłuża priv. Czasami robi droższe privy ( za 300 lub 500) na których jest odważniejsza. Generalnie Fanta - Fuck and never touch again. Za 200 żetonów można znaleźć wiele fajniejszych privów u dziewczyn młodszych, ładniejszych i bardziej ogarniętych.
Arnika, z tego co pamiętam - nie robiła privów rozbieranych i lepiej się prowadziła - nie paliła i nie piła. Halon jest fizycznie trochę do niej podobna i tylko tyle.

Cukiernik1
Posty: 75

Post autor: Cukiernik1 » ndz lut 28, 2021 12:34 pm

Kiedyś lubiłem wchodzić do niej na transmisje...Ale ciągle to samo i stało sie nudne jak flaki z olejem....Priv ustawia bardzo rzadko,a grupowe po 100 zet,2 min za mietolenie cycków,to już lekka przesada.A poza tym zaczęła się zachowywać jak urazona księżniczka a jest tylko zwykła camgirl...

ODPOWIEDZ