Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Hot_Blondi18 - nie polecam

Podziel się swoją opinią o prywatnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
Espada123
Posty: 1

Hot_Blondi18 - nie polecam

Post autor: Espada123 » ndz gru 08, 2019 2:48 am

Witam, wszystkich userów,
Byłem na priv u tej Pani, owszem z ciałka jest cudowna, ale niestety priv to "trochę "złodziejstwo.
Na priv 22 minuty sporą część czasu albo jej nie ma, albo przestawia rzeczy, odpisuje długo itd, niestety na SU to często spotykana praktyka.
Do tego przerywa, ale to być może nie jest zamierzone.
Na priv zgodnie z tytułem miałem parę życzeń na które Userka się zgodziła, jednak wykonanie jednego to niestety jawny fake. Ja jestem na tyle tolerancyjny, wyrozumiały i potrafię zrozumieć że jednak jej to np nie odpowiada. Tylko mogła to napisać, a nie udawać. Sądzę że byśmy się dogadali.
Oczywiście kiedy ją poinformowałem, że to co robi to nie jest prawdziwa zabawa to przeciągała, aż czas priv się skończył i zamknęła transmisję.
Do tego jak napisałem na ogólnej to dostałem bana (którego notabene się spodziewałem, ale nie zamierzałem pisać do niej na priv - już dość kasy na nią wyrzuciłem).
Wchodźcie na własne ryzyko, nie będę zgłaszał do moderatora bo mi szkoda czasu na to, po prostu ostrzegam innych korzystających z serwisu.

Adams878
Posty: 1

Post autor: Adams878 » pt sty 31, 2020 12:37 am

Zgadzam sie ze wszystkim co powyzej plus to ze laska siedzi na prv na tele jest po prostu wkur****

Awatar użytkownika
Bose_Stopy_Antylopy
Posty: 39

Post autor: Bose_Stopy_Antylopy » pt sty 31, 2020 9:59 pm

Co do privów czy grupowych się nie wypowiadam bo nie byłem. Ciałko całkiem fajne, jednak to co odrzuca to jakość obrazu. Na su jest już całkiem długo, a kamerka nadal dziadowska :?

Adam676
Posty: 4

Post autor: Adam676 » ndz maja 24, 2020 2:48 pm

Zdecydowanie nie polecam. Na priv siedzi w telefonie (totalna olewka), długo odpisuje żeby przeciągnąć i nie zrobić tego co w opisie. Ładna z ciała, ale oszukuje. Przed chwilą na ogólnym koleś dał jej 50zet za cipkę, a ta ruszyła kamerką, przerwało transmisję i już nie wróciła :D Typ utopił hajs xD Mam uczulenie na takie osoby.

Hot_Blondi18
Posty: 1

Post autor: Hot_Blondi18 » wt sie 11, 2020 1:38 pm

Esdpada123 haha pierwsze słyszę, że można udawać przyjemne rzeczy typu palcówka, lodzik itp :) z tego co pamietam odpowiadał Ci priv, jeśli coś nie pasuje jest takie coś jak "zgłoś" i po sprawie więc jednak coś Cie trzymało na tym privie :) "dość kasy" = 1 priv XDD z czasów gdy miałam jeszcze stary laptop :)
Adams878 Ciebie, to nigdy nie było na priv ;)
Bose_Stopy_Antylopy od czasu kiedy mam nowy laptop z nową kamerka, to nikt nie narzeka a dowodem na to jest więcej osób, które przebywają u mnie na transmisji :) ale skąd masz to wiedzieć skoro nie wchodzisz
Adam676 Z tego co wiem, to każda laska kiedy nikt nie pisze, to odpisuje do kogoś na telefonie, a no i jakbyś wchodzil to bys wiedział, że jak wywali mnie z kam, to wchodze i robię, to co mialam :)
PS. Dla wszystkich co piszą o tym telefonie tak jak wspomniałam gdy miałam starego laptopa wchodzilam na telefonie na su zeby zobaczyc jak inni mnie widzą ("gdyż laptop był totalnym zlomem). bądź odpisywałam na wiad. prywatne. Mam bardzo dużo wiadomości, ale od kiedy jest przy czacie na ogolnym okienko do odpisywania na wiad prywatne nie musze juz robic tego na telefonie :) ("więc trudno mnie terax zobaczyc z telefonem). Adams878/Adam676 mam dziwne podejrzenie iż to jedna osoba jest pod jednym i drugim nickiem hehe

ODPOWIEDZ