Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

GorskaDominaHana

Podziel się swoją opinią o prywatnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
MEGAPTAK
Posty: 3

GorskaDominaHana

Post autor: MEGAPTAK » czw lis 07, 2019 11:14 am

Uważajcie bo kręci strasznie.
Żaden priv nie był opisany czy z buzią czy bez, brak również informacji o tym w profilu.
Przed wzięciem priv pytam na ogólnym czy jest jej buzia na priv - odpowiedź: TAK. Biorę priva i jest bez - proszę o pokazanie się tym bardziej, że ja byłem full widoczny - w odpowiedzi słyszę, że na tym priv nie ma buzi.
Taka pseudo dominka bez charakteru.
Swoją drogą SU powinien rozwiązać ten problem - spotyka go wiele osób - panny kręcą co będzie na priv, bierzesz priv i jest lipa.
Jasna deklaracja przy definicji priva czy jest z głosem i twarzą uniemożliwiłaby oszukiwanie przez niektóre 'panny' a przynajmniej ułatwiłoby to zgłaszanie nieuczciwych osób.
Ostatnio zmieniony ndz sty 24, 2021 3:10 pm przez MEGAPTAK, łącznie zmieniany 1 raz.

GorskaDominaHana
Posty: 2

Post autor: GorskaDominaHana » czw lis 07, 2019 11:51 am

Posluchaj MEGAPTAK przyszedles sobie zwalic kutasa czy twarz ogladac?????Za 100zetonow chciales zwalic malego fiuteczka z serkiem i twarz zobaczyc i jeszcze ,zebym sie rozebrala i co bys jeszcze chcial chloptasiu co??? Po 7 dniach przyszedles sie upomniec o zetoniki co myslales,ze 100 zet ci oddam ???zebys mogl wejsc sobie zwalic bo ci sperma na mozg uderzyla!!!Znam cie kretaczu i dziewczyny tez juz cie poznaly z kazda tak samo wyczyniasz stulejkazu phhhiii

MEGAPTAK
Posty: 3

Post autor: MEGAPTAK » czw lis 07, 2019 12:02 pm

Krętactw ciąg dalszy. Nie twoja to sprawa po co przyszedłem - pytałem o twarz - odpowiedziałaś TAK, gdy wziąłem priv było już NIE. Nie prosiłem o rozbieranie.
Kręcisz i obrażasz bez powodu - fiut ma 24cm i jest zawsze czyściutki ale jak brak ci argumentów to posuwasz się do oczerniania.
Nie przyszedłem też po 7dniu dniach po zwrot żetonów, zapytałem na ogólnym od ilu jest twarz żeby wyjaśnić temat - no i zaczęło się cwaniakowanie, obrażanie i na koniec BAN.
Masz problem z uczciwością i do tego przerośnięte EGO.
Żegnam i nie polecam nikomu tej 'damy'...
Ostatnio zmieniony czw lis 07, 2019 12:13 pm przez MEGAPTAK, łącznie zmieniany 1 raz.

GorskaDominaHana
Posty: 2

Post autor: GorskaDominaHana » czw lis 07, 2019 12:11 pm

hahahah wszedles na priv ocena kutasa a waliles kutasa az sie spusciles gesta serowata zolta sperma wiec kto oszukuje??? Ty oszukujesz i klamiesz do ludzi jak bierzesz priva ocena kutasa to nie walenie i spust!!! chlopie wez ogarnij te jaderka i skoncz sie osmieszac!!! Bo beka z ciebie .Malo tego ublizyles mi na transmisji kolego kazdy to widzial; wez pisiorka w raczke i ulzyj sobie a nie robisz aferke z niczego buhahahahahahah :******* :lol: ps.az takiego 24cm olbrzyma to nie masz widocznie cm przylozyles do kregoslupa szyjnego hihi :P

MEGAPTAK
Posty: 3

Post autor: MEGAPTAK » czw lis 07, 2019 12:17 pm

Przez takie nieuczciwe, wredne baby SU traci na wartości - powinni rozwiązać ten problem bo się robi tu kanał.
Jest tu wiele fajnych, ślicznych, uczciwych kobiet i można fajnie się z nimi rozerwać ale takie kreatury jak ta powyżej psują zabawę i zniechęcają do tego portalu.

ODPOWIEDZ