Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Malolatka18, dziewczynka18/19 i wszystkie podobne nicki

Podziel się swoją opinią o prywatnych transmisjach Pań.
Malooolatka18
Posty: 4

Re: Malolatka18, dziewczynka18/19 i wszystkie podobne nicki

Post autor: Malooolatka18 » pn sty 20, 2020 9:59 pm

Widzę że się dogadaliśmy. Skoro sądzi pan ze to ściema proszę się samemu poradzić prawnika i skonsutowac ten artykuł 191) Jak to nie?? Nagrajmmy ją z twarzą?? Na portale erotyczne? Zegnam!

ponetnakim
Posty: 9

Post autor: ponetnakim » wt sty 21, 2020 4:40 pm

Malolatka weź się pacnij w głowę tą maszynką do golenia . Jeśli oni będą chcieli to obsmaruja ci dupę wszędzie tylko na razie nie trafił się mądry żeby to zrobić. Prawie co druga ma film w necie myślisz że to tak prosto usunąć i że jak postraszysz to się tym ktoś przejmie hehe dobre. Gdybyś normalnie prowadziła transmisję to nikt by się ciebie nie czepiał nooo ale jak lecisz w kulki byle by się nie narobić a szybko zarobić to masz za swoje .

ponetnakim
Posty: 9

Post autor: ponetnakim » wt sty 21, 2020 4:51 pm

Spoko :D pozdrawiam koleżankę ,która skończyła podstawówkę .

Calineczka_18
Posty: 3

Post autor: Calineczka_18 » wt sty 21, 2020 5:07 pm

Tak dla Twojej jasnosci niedlugo zostane pania stomatolog. I mam nadzieje ze kiedys przyjddziesz do mnie na fotel odplace Ci wiertlem wiesniaro.

ponetnakim
Posty: 9

Post autor: ponetnakim » wt sty 21, 2020 5:13 pm

Haha no bo zaraz piękne ze śmiechu 😆😆😆 Pa

Calineczka_18
Posty: 3

Post autor: Calineczka_18 » wt sty 21, 2020 9:10 pm

mYSL SOBIE O MNIE CO CHCESZ;) NIE ZALEZY MI;) POZDRAWIAM FRAJERA CO MUSI WCHODZIC NA SU BO W REALU ZADNA PANNA GO NIE CHCE;d

sudator
Posty: 7

Post autor: sudator » śr sty 22, 2020 12:07 am

Oj. Byłem, nie polecam. Resztę doczytajcie na wpisie Dziewczynka_18- NIE POLECAM. Brudna bielizna, dildo w kale (jeśli są tutaj fetyszyści analo-oralu to sorki, ale zaschnięta kupa nie na wszystkich działa). Olewka. Przeciąganie czasu. Bluzgi pod koniec że oczekiwania. W sumie musi mieć wielu jeleni bo wnerw że się czegoś oczekuje był autentyczny. Ostatnio robi głownie przekręty na grupowej, ale to inny temat. poczytajcie jeśli chcecie.

WulkanizatorPochw
Posty: 50

Post autor: WulkanizatorPochw » sob sty 25, 2020 5:32 pm

Część osób myśli że showup ją banuje stąd jej nowe konta. Jednak jak się przyjrzeć transferom żetonów to widać, że te konta nie są banowane. To ona celowo przeskakuje z konta na konto próbując zmylić widownie.
To że tej oszustki SHOWUP nie wywalił na zbity pysk to jest jakiś skandal. Oni nie pojmują, że tracą też przez takie akcje widzów? Potencjalnych ludzi którzy kupują żetony. W ogóle widział ktoś na jej transmisji choć raz Moderatora? Bo ja nigdy, a wystarczy wejść choćby na minute by posłuchać co obiecuje a potem co z tych obietnic jest. Może ma jakieś układy z właścicielami? Bo aż się nie chce wierzyć, że do tej pory nie dostała dożywotniego bana. Zobaczcie w opiniach ile już jest skarg na nią, a przecież wiele tych tematów o tej oszustce było skasowanych. Na jej transmisji co chwilę ktoś piszę że oszustka, ostrzega innych a te zjeby wysyłają jej żetony. Nawet mi takich debilów nie szkoda. Najlepsze, że masowo ludzie ostrzegają a ona w kółko ten sam tekst, że stalker :lol: że mały chujek i dlatego :lol: To już nudne nawet. Wiecie co jest najlepsze? Że ta brudaska choć sprawia wrażenie niedorozwiniętej to patrząc jak działa wcale tak głupia nie jest. Te zmiany loginów czy ostatnie kasowanie grupy. Wie że np. za 30 żet za grupe wyjdzie ładnie na swoim więc ustawia wyżej za 50 żet bilet, ale cały czas mówi wysyłajcie tutaj żetony to za 30 podaruje bilet. Debile, ameby umysłowe bo jak ich inaczej nazwać masowo wysyłają na ogólnym żetony bo są zajarani że mają bilet za 30 żet zamiast 50 żet. Mimo że co chwilę ktoś ostrzega że znowu będzie oszustwo. Celowa sprytna zagrywka bo 90% dochodu ma nie z biletów za grupową a z napiwków. Nie kupiłeś biletu to gówno możesz reklamować. Podarowany bilet = brak możliwości dochodzenia swoich praw. Ostatnio z samych napiwków na ogólnym szarpnęła 390 zł za priw 6 minut oczywiście niezgodny z tym co obiecała.

Maxiu1
Posty: 8

Post autor: Maxiu1 » ndz sty 26, 2020 6:05 pm

Uwaga dziś oszukuje jako Myszka_20. I co miałaś mnie banować jakoś ci się nie udało a mnie się udało. I jeszcze jedno na transmisji widać numery rejestracje samochodów pod sklepem. Jest to niezgodne z prawem. Zapytaj tego niby swojego prawnika.

Maxiu1
Posty: 8

Post autor: Maxiu1 » wt sty 28, 2020 1:59 pm

Dziś nadal jako Myszka_20 naciąga na tirowca. Oczywiście wyłudza 30 lub 50 żetonów żeby jej podarować . A jak podarujesz to nie możesz żądać zwrotu. I jej hasło: "dajcie teraz hurtem jako napiwek bo potem będą droższe" Jak można być takim OSZUSTEM! Co robią MODERATORZY dlaczego nikt nie reaguje na taki kant!!!

ODPOWIEDZ