Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Malolatka18, dziewczynka18/19 i wszystkie podobne nicki

Podziel się swoją opinią o prywatnych transmisjach Pań.
qlimax777
Posty: 7

Re: Malolatka18, dziewczynka18/19 i wszystkie podobne nicki

Post autor: qlimax777 » pt sty 17, 2020 11:37 am

teraz świruje jako Lucieta19 czy jakoś tak...

zeberkowakate
Posty: 11

Post autor: zeberkowakate » sob sty 18, 2020 8:08 pm

Dziś została przez nią zbanowana para która zapytała o dziadka z poprzedniej jej trans bo dzisiaj ma już wpisaną babcie a dziadeka podobno nie ma. A po 5 minutach już nie było babci ale pojawił się znów dziadek . Pomieszanie z poplataniem. :o :oops: :?:

Para918
Posty: 8

Post autor: Para918 » ndz sty 19, 2020 11:49 am

Wczoraj zbanowala nas i również wczoraj Odbanowala ale za to grupowa była tylko w części zrobiona oraz na odczepne. Zero chęci i wieczne obrażanie widzów. Tragedia i w 100% nie polecamy.

Maxiu1
Posty: 8

Post autor: Maxiu1 » pn sty 20, 2020 10:21 am

Dziś Calineczka. Mam pomysł żeby ją nagrać z twarzą i wysłać na różne serwisy erotyczne i nie tylko. Wiem że będzie to nie zgodne z polityką SU i złamię regulamin ale moderator też nic nie robi z tą OSZUSTKĄ. Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce.

Degustatorpiersi
Posty: 46

Post autor: Degustatorpiersi » pn sty 20, 2020 10:34 am

grupowa ustawiona na godz 10:45, a jest godz 10:36 i ona chce juz odliczac do grupowej. no niezle niedojebanie mozgowe :P

Maxiu1
Posty: 8

Post autor: Maxiu1 » pn sty 20, 2020 6:29 pm

Odezwała się dziś do mnie jako Maloooatka18 z ostrzeżeniem że jak nagram i upublicznię to nagranie bo będę ukarany
"Dzien Dobry. Niewiem czy Pan wie ale agrywanie upublicznianie lub rozpowsechnianie cudzych zjec filmow zarozone jest kara awet wiezenia Art 186 kodeksu karnego."

Tu jej odpowiem na te strachy.
Nie wiem po co są te oszustwa. Jest cała masa transmisji i nie oszukują zwłaszcza że zarabia się na transmisji żetony które można zamienić na gotówkę która jest nieopodatkowana.
A za oszustwo też są paragrafy a na oszustwo mam świadków. Materiały jeżeli nagram (nawet łamiąc Art 186 kodeksu karnego) to mogę udostępnić w każdej sieci wifi np. w McDonald's z każdego konta. Mogę też skorzystać z TOR czyli The Onion Router jest to sieć wirtualnych tuneli Więc dowodów nie będzie.
A teraz do kodeksu przejdziemy:
Art. 286
§ 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Malooolatka18
Posty: 4

Post autor: Malooolatka18 » pn sty 20, 2020 9:09 pm

Pokazując pana post o nagrywaniu mam juz dowód;) Mam mi daje żetony dobrowolnie ja nie zmuszam. Ma Pan bana na moja transmisje?? wiec prosze sie odpierdolic i niech pan taki mądry nie będzie.... za straszenie próby straszenia upublicznianim zdjec jest tez karalne;) a na to już mam dowody!

Malooolatka18
Posty: 4

Post autor: Malooolatka18 » pn sty 20, 2020 9:10 pm

a czy moje żetony sa opodoatkowanee czy nie to juz moja sprawa. Niech sie Pana mały chuj już o to ni mrtw. Coż na koniec mogę rzecz..... POLECAM MASC NA BOL DOPY I DO LOPATY JANSZU CEBULARZU

Malooolatka18
Posty: 4

Post autor: Malooolatka18 » pn sty 20, 2020 9:13 pm

Zgodnie z art. 191 Kodeksu karnego (K.k.): „§ 1. Kto stosuje przemoc wobec osoby lub groźbę bezprawną w celu zmuszenia innej osoby do określonego działania, zaniechania lub znoszenia, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

§ 2. Jeżeli sprawca działa w sposób określony w § 1 w celu wymuszenia zwrotu wierzytelności, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5”.



Zasadnym jest zatem wyjaśnienie zwrotu „groźba bezprawna”. Definicję tego zwrotu zawiera art. 115 § 12 K.k. zgodnie z którym: „groźbą bezprawną jest zarówno groźba, o której mowa w art. 190, jak i groźba spowodowania postępowania karnego lub rozgłoszenia wiadomości uwłaczającej czci zagrożonego lub jego osoby najbliższej; nie stanowi groźby zapowiedź spowodowania postępowania karnego, jeżeli ma ona jedynie na celu ochronę prawa naruszonego przestępstwem”.



Nie ulega wątpliwości, iż w Pana przypadku w sytuacji rozgłoszenia wiadomości nastąpiłoby uwłaczanie czci Pana koleżanki.

Apropo straszenia upublicznianiem zdjęć;) Radziłam się kolegi prawnika.
Pozdrawiam goraco;))

Maxiu1
Posty: 8

Post autor: Maxiu1 » pn sty 20, 2020 9:49 pm

Takie same porady tego prawnika jak to że za ścianą dziadek, babcia, przyjdzie ukrainiec czy facet z gazowni. Nie ma z mojej strony ani jednego tekstu o straszeniu bo nikogo nie straszę a na "Grupie" zostałem oszukany i to jest fakt i na to mam dowód. Mogę być banowany nie zależy mi choć będzie to trudne przy takiej ilości zmiany nicków Malolatka18, dziewczynka i podobne.
Na by było na tyle. I jeszcze jedno. Obnażanie się w miejscu publicznym jest też w naszym kraju ścigane.

ODPOWIEDZ