Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Malolatka18, dziewczynka18/19 i wszystkie podobne nicki

Podziel się swoją opinią o prywatnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
Samper82
Posty: 1

Malolatka18, dziewczynka18/19 i wszystkie podobne nicki

Post autor: Samper82 » czw paź 31, 2019 11:49 pm

Witam,

Jako, że SU(Administracja) absolutnie nic nie robi z jej oszustwem, postaram się ja.
Temat pojawił się tutaj wiele razy, znów jest usunięty, to jakaś siostra Admina czy, o co chodzi?
Celu nie spełnia, śmieje się w twarz osobom, które wspominają o realizacji celu,.
Kilkaset osób to potwierdziło, wszystko pousuwane, a w sumie pyknę do UOKiKu sprawę, będzie wesoło, jak będzie
rozprawa z koniobijcami...ale biznes to biznes:D

PupciAniolka
Posty: 1

Post autor: PupciAniolka » sob lis 02, 2019 4:58 pm

Potwierdzam. Wczoraj sama byłam świadkiem tego jak oszukiwała, wyzywała i wyśmiewała wszystkich. Cele nie zostały wykonane. Zarozumiała i zapatrzona w siebie dziewczynka.

Maddie
Posty: 15

Post autor: Maddie » śr gru 04, 2019 1:33 pm

Cwanictwo naciągactwo i oszustwo, nie wykonuje grupowych, wprowadza w błąd i oszukuje. Nie polecam, nie warto.

WulkanizatorPochw
Posty: 50

Post autor: WulkanizatorPochw » czw gru 05, 2019 10:59 am

Nie pojmę tego jakim cudem nie banują tej oszustki. Ja wiem, że ona dla nich zarabia, ale robiąc to co robi portal też ponosi straty. Czemu moderator nie zweryfikuje jej oszustw? Wystarczy wejść posłuchać co mówi, co obiecuje że będzie na grupowej, a potem co na tej grupowej robi. Nie robi praktycznie nic! Przed chwilą to samo. Przez 20 min non stop gadka "kupujcie bileciki, zawołam gościa" "wyrucha mnie na dwie dziurki" Opis transmisji podobny. Sama doskonale wie że nic takiego nie zrobi i oczywiście nie zrobiła! Podnoszenie rabanu na forum, na jej transmisji też nie skutkuje bo każdy do końca grupowej liczy że jednak wypełni cel a zgłoszeń musi być 30% +
To też kolejna głupota. Pisanie do SU nie pomaga, robiłem to wielokrotnie. Oni akceptują to że nas oszukuje.

pedro312
Posty: 1

Post autor: pedro312 » czw gru 05, 2019 11:06 am

Tak własnie teraz oszukała kilkaset osób! Powiedziała ze zawoła jakiegoś gościa na grupę, a żadnego gościa nie było, pobawiła się chwilę i uciekła! Ban i zwrot żetonów !

Awatar użytkownika
Bo_Jak_Nie_Ja_To_Kto
Posty: 4

Post autor: Bo_Jak_Nie_Ja_To_Kto » czw gru 12, 2019 3:38 pm

Laska ma Tupet a co :lol: Przy niej Aurelka to pan pikuś :D

bimbambum
Posty: 4

Post autor: bimbambum » pt gru 13, 2019 12:56 am

decyzja moderatora totalnie po strone, ktora przynosi wiecej kasy -usuwam konto!

ewisia
Posty: 14

Post autor: ewisia » pt gru 13, 2019 11:39 am

nowe konto oszustki Lusesita 19 moderator pozwala na takie oszustwa i na zakladanie nowych kont,, naciagaczka,,kłamczucha, przelala sobie z Malooolaka 18 zetony

Awatar użytkownika
Bo_Jak_Nie_Ja_To_Kto
Posty: 4

Post autor: Bo_Jak_Nie_Ja_To_Kto » pt gru 13, 2019 9:02 pm

ewisia pisze:
pt gru 13, 2019 11:39 am
nowe konto oszustki Lusesita 19 moderator pozwala na takie oszustwa i na zakladanie nowych kont,, naciagaczka,,kłamczucha, przelala sobie z Malooolaka 18 zetony
Obrotna bizneswoman a co :lol: Ciekawe czy kiedyś trafi kosa na kamień :twisted:

Maxiu1
Posty: 8

Post autor: Maxiu1 » śr sty 15, 2020 1:23 pm

Potwierdzam że to oszustka. Ma wiele kont obiecuje cuda na kiju. Teraz wpadła na pomysł żeby jej dawać żetony a ona będzie dawać bilety. Wtedy jako tako nie płacisz za grupę i nie możesz chcieć zwrotu.

ODPOWIEDZ