Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Malolatka18, dziewczynka18/19 i wszystkie podobne nicki

Podziel się swoją opinią o prywatnych transmisjach Pań.
DajMiUsmiech
Posty: 13

Re: Malolatka18, dziewczynka18/19 i wszystkie podobne nicki

Post autor: DajMiUsmiech » wt sty 28, 2020 9:15 pm

Wszyscy jesteście tak.samo głupi jak ta "laska" ile razy można mówić że oszukuje, ze nie robi nic ... A wy i tak swoje to ku** plac za głupotę...

Maxiu1
Posty: 8

Post autor: Maxiu1 » pn lut 03, 2020 11:18 am

Kolejny dzień jako Myszka_20 i kolejny przekręt. W opisie grupa za darmo a faktycznie kosztuje 10 żetonów.


!!!!!!!!!!!!!!!!!! UWAGA MYSZKA_20 OSZUSTKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Maxiu1
Posty: 8

Post autor: Maxiu1 » wt lut 04, 2020 2:08 pm

Dziś ta idiotka dała bana za to że ktoś napisał że jest oszustką bo przecież jest a ona tłumaczyła to że ją ten ktoś atakuje bo oceniała mu "kutasa" i miał małego i teraz się mści na niej i pisze że jest oszustką. Widzieliście tego brudnego hemoroida którego dziś wystawiała. FUJ zrzygać się idzie.

WulkanizatorPochw
Posty: 50

Post autor: WulkanizatorPochw » pn lut 10, 2020 3:31 pm

Sposobem na nią jest wywoływanie Moderatora na jej transmisji
Wpisujecie tylko @MODERATOR to komenda przywołania.
Jak Moderator się pojawi to wielu obecnych w pokoju będzie miało mu wiele do powiedzenia.

dr_gine
Posty: 3

Post autor: dr_gine » czw lut 20, 2020 3:01 pm

Wszystko się zgadza. To oszustko i naciągaczka i czuje sie bezkarna bo moderatorzy i administracja nie działają a sytuacja ciągnie się od dawna. MODERATORZY DO DZIEŁA. Przegonić to cwaniactwo bo inne dziewuchy na tym cierpią.

Degustatorpiersi
Posty: 46

Post autor: Degustatorpiersi » pt lut 21, 2020 3:00 am

dr_gine pisze:
czw lut 20, 2020 3:01 pm
Wszystko się zgadza. To oszustko i naciągaczka i czuje sie bezkarna bo moderatorzy i administracja nie działają a sytuacja ciągnie się od dawna. MODERATORZY DO DZIEŁA. Przegonić to cwaniactwo bo inne dziewuchy na tym cierpią.
Nie ma co liczyć na to że cała ta śmieszna moderacja coś zrobi, gdyż dnia 11.02 2020 zgłosiłem do nich jej transmisję i do dnia dzisiejszego nie otrzymałem żadnego zwrotnego e-maila w tej sprawie, i taka to jest sprawiedliwość, ona może oszukiwać i nic z tym nie robią,a człowiek delikatnie naruszy regulamin odnośnie wiadomości priw i już zostają mu one zablokowane

Pieszczoszka
Posty: 5

Post autor: Pieszczoszka » pt lut 21, 2020 9:57 am

hahahahahaha niezle kantuje naiwniaków squirt czy squert o to jest pytanie

Pieszczoszka
Posty: 5

Post autor: Pieszczoszka » pt lut 21, 2020 10:00 am

i te jej teksty nowa na su albo babcia za sciana nie zazdroszcze jej bo nie mam czego trzeba miec tupet w tej głowie nadzaufana w sobie

eXtasy_Lovers
Posty: 1

Post autor: eXtasy_Lovers » ndz mar 01, 2020 11:01 am

Calineczka_18 pisze:
wt sty 21, 2020 5:07 pm
Tak dla Twojej jasnosci niedlugo zostane pania stomatolog. I mam nadzieje ze kiedys przyjddziesz do mnie na fotel odplace Ci wiertlem wiesniaro.
Dziewczynko żeby skończyć stomatologię musisz być najpierw na medycynie a później wybierasz specjalizacje ( stomatologia , ginekologia , etc ) chyba ze robisz technika stomatologii to już inna bajka ;) ale po techniku to możesz ewentualnie poddać narzędzie stomatologowi ! Dziewczyno proponuje dobra wizytę u psychiatry jesteś zakłamanym małym cichym skurw ... oglądałam Twoje transmisje i to ze banowalas moje konta to nie znaczy ze z innych nie pisałaś ze mną :) życzę ci trochę pokory, kultury osobistej i szacunku do samej siebie . Bo tego naprawdę ci brakuje !

bart_007
Posty: 3

Post autor: bart_007 » sob gru 12, 2020 10:41 pm

witam dzis powrocila nasza dawna dziewczynka18, lusesita ,małolatka18 a teraz jest pod nickiem Fiolella

ODPOWIEDZ