Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

marysia31

Podziel się swoją opinią o prywatnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
Komarson
Posty: 2

marysia31

Post autor: Komarson » pt sie 23, 2019 8:49 am

Nie polecam, oszustka na czacie uzgodniliśmy co będziemy robić na privku. Kazała mi wejść na innego który w nazwie miał ocena (wiedziała, że nie mam kamerki) po moim wejściu zażądała dodatkowej sumy żetonów za to na co umawialiśmy się na czacie, że zrobi na tym privie. Na koniec zbanowała mnie mówiąc "nie masz więcej żetonów to sp..."
Nie polecam ;)

zsiadlos
Posty: 1

Post autor: zsiadlos » pn lut 17, 2020 4:13 pm

Babka wali palcówke oglądając telewizje :roll: i w dodatku ten jej straszny głos haha nie polecam.Jak automat

marysia31
Posty: 2

Post autor: marysia31 » czw lut 27, 2020 2:47 pm

Chyba wchodzac na priv - ocena , jest logiczne ze do oceny musze widziec twojego kutasa ...... wiec co piszesz bzdury i kto tu jest oszustem

marysia31
Posty: 2

Post autor: marysia31 » czw lut 27, 2020 2:49 pm

I z tego co widzę pan komarson wszystkie to dla ciebie oszustki

PiotrekZKrakowa
Posty: 1

Post autor: PiotrekZKrakowa » sob kwie 04, 2020 5:10 pm

Uwaga, bo niestety typowa oszustka. Na ogólnym umówiliśmy się na dodatkowe 2min za 30ż i buzię na priv. Dodatkowe 30ż dałem, nie było ani jednego ani drugiego. Jeszcze na privie mówiła "pełna nagość za 100", na szczęście nie skorzystałem. Po privie od razu dostałem bana, bo wiedziała, że będę chciał ostrzec innych n ogólnym.

Jak widzę nie jest to pierwsza taka sytuacja z nią i przykre że SU pozwala działać takim oszustkom. Przykre, że mimo że wydałem kasę to nie mogę dać jej oceny ani komentarza żeby ostrzec innych...

kkk1271
Posty: 1

Post autor: kkk1271 » pt lip 31, 2020 6:54 pm

Witam. Miałem taką sytuację że wybrałem privka MOKRY ORGAZM TWARZ I GLOS
6 min. Nawet nie zdążyłem się połączyć nie wiem problem na łączach . Jak już odświeżył mi się obraz to był tylko komunikat że zostałem zbanowany. Taka była moja super transmisja.

boxhead
Posty: 12

Post autor: boxhead » pn sie 03, 2020 4:01 am

"no hej hej, co tam co tam - kutaski kutaski co taka cisza - kto na privka"

Irytująca żetoniara znana z tego jak non stop powtarza podwójnie te same słowa zacytowane powyżej, banuje jak leci, scamuje na potęge i ten proceder trwa już baaaaardzo długo. Połączenie irytującego głosiku z niewyparzoną gębą i brakiem jakiejkolwiek kultury... u niej na transmisjach nie możesz mieć żadnego "ale" ani broń boże zwrócić uwagi nawet w kulturalny sposób bo agresorka nie dość że zbanuje to i wulgarnie zwyzywa (oczywiscie po zbanowaniu mocna w gębie ;) ) , unikać jak ognia tej karyny.

Bartosh87
Posty: 8

Post autor: Bartosh87 » pt sie 07, 2020 12:53 am

Również nie polecam, laska nie dość, że jest brzydka jak wschód słońca w sosnowcu, to jeszcze wali w chuja na privie, siedzi i nic nie robi. IQ poniżej zera, irytujący głosik jak upośledzona dziewczynka. Takie kurestwo powinni banować od strzała. Omijać szerokim łukiem.

ODPOWIEDZ