Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Oszust Missy Pany nie dajcie się oszukać to jest mężczyzna

Podziel się swoją opinią o prywatnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
Fanpieknychkobiet90
Posty: 1

Oszust Missy Pany nie dajcie się oszukać to jest mężczyzna

Post autor: Fanpieknychkobiet90 » czw mar 21, 2024 3:10 am

Bylem na privie u Missy dałem się oszukać okazało się że to mężczyzna a nie kobieta,zobaczyłem że zamiast prawdziwych piersi zobaczyłem gumowe sztuczne piersi jakby były doklejone, w dodatku jak.poprosilem o mocna wypinke zobaczyłem że ma męskie genitalia między nogami czuje się oszukany, uważajcie na niego nie dajcie się zwieść jak ja to zrobiłem i traciłem dużo żetonów nie polecam nikomu

hrabiamonte
Posty: 1

Post autor: hrabiamonte » czw mar 21, 2024 4:27 pm

A to niespodzianka:D Dobrze ze to tylko kamerki bo bys na tylku nie siedzial caly tydzien:D

LORD_VADER88
Posty: 79

Post autor: LORD_VADER88 » pn mar 25, 2024 7:33 pm

Fanpieknychkobiet90 pisze:
czw mar 21, 2024 3:10 am
Bylem na privie u Missy dałem się oszukać okazało się że to mężczyzna a nie kobieta,zobaczyłem że zamiast prawdziwych piersi zobaczyłem gumowe sztuczne piersi jakby były doklejone, w dodatku jak.poprosilem o mocna wypinke zobaczyłem że ma męskie genitalia między nogami czuje się oszukany, uważajcie na niego nie dajcie się zwieść jak ja to zrobiłem i traciłem dużo żetonów nie polecam nikomu
Ty,chyba coś w tym jest bo przestała....sorry PRZESTAŁ robić transmisje.Ale widziałem już bardzo podobna osobę,bardzo podobne transmisje tylko już inny nick.

butototo
Posty: 1

Post autor: butototo » czw mar 28, 2024 3:00 pm

nie chciał bym nikogo oczerniać ale chyba faktycznie coś jest na rzeczy XD korzystałem z priva na cycki i faktycznie wyglądało to tak jakby coś było nałożone i wyżej wymieniona/wymieniony nie ściąga bluzki rzekomo tatuaże ale kiedyś na publicznej transmisji spod koszulki wystawała jakaś folia/guma od góry HAH ale o cipkę nie prosiłem a z tego co wiem jej/jego temat na forum już wałkowany kilka razy i cipka podobno super droga bo się ceni XD jabłko adama też jak u mężczyzny ale to akurat może mieć jakieś podłoże hormonalne... no jak dla mnie to pan który stał się panią XD

Badboy823
Posty: 17

Post autor: Badboy823 » pt kwie 12, 2024 3:19 pm

Rzeczywiście to mężczyzna, skubany dobry kamuflaż miał, współczuję tym co mu dawali Zety Xd

Milan034
Posty: 36

Post autor: Milan034 » pt kwie 12, 2024 11:23 pm

Hahaha, byłem u Niej na privkach i to nie prawda co piszecie XD

Badboy823
Posty: 17

Post autor: Badboy823 » sob kwie 13, 2024 1:10 am

Czyżby to odpowiada sam za siebie Missy, Milan to Missy próbuje zasłonić post o sobie żeby prawda nie wyszła na jaw że oszukał sporo ludzi na żetony, ogarnij się gościu Xd

ODPOWIEDZ