Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

nowa_samotna27

Podziel się swoją opinią o prywatnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
MlodyGniewny2000
Posty: 6

nowa_samotna27

Post autor: MlodyGniewny2000 » pn sty 15, 2024 4:19 pm

Jako, że mam fetysz kobiet w ciąży, denerwuje mnie mocno Pani pod nickiem nowa_samotna27. Od bodajże 2 lat, kilka razy w roku ma akcje, że jest w ciąży i o dziwo ciągle brzuch jest identycznych rozmiarów.

Jestem facetem i może się nie znam, chociaż trochę już widziałem, no ale podobno zdrowa ciąża trwa 9 miesięcy i chwilę trzeba odczekać po żeby zajść ponownie. Raczej żadna z Pań będąc w zagrożonej ciąży nie pokazywałaby się tutaj.
Byłem u Pani na grupowej w dniu dokładnie 10 maja 2023 roku - wydając całe 50 żetonów, bo taniej to się skusiłem zobaczyć tą "ciążę" - kiedy rzekomo była bodajże w 8 czy 9 miesiącu jak podawała w opisie. Jakim cudem mając 15 styczeń 2024 znowu jest w końcówce ciąży, gdzie brzuch wygląda identycznie jak 8 miesięcy temu?
Nie może to być ta sama ciąża i nie może to być kolejna, skoro twierdzi, że to znowu już końcówka.
Już pomijam, że ten stan powtarza się co kilka miesięcy (dużo mniej niż 9) od około 2 lat. Nawet będąc surogatką (nie oceniam, to jest prywatna sprawa każdego) to jest niemożliwe i Pani po prostu ofensywnie wali w człona, że jest w ciąży. Kiedy się skończy to kłamanie w końcu?
Z resztą wystarczy szybki rekonesans w Internecie, by zobaczyć zrzuty ekranu z ogólnej transmisji z przeciągu ostatniego roku i widać, że wygląd Pani się nie zmienia na przestrzeni chociażby ostatniego roku, a jak twierdzi jest w końcówce kolejnej ciąży.

Musiałem się w końcu wyżalić, bo leży mi ta sprawa na serduchu od co najmniej pół roku. Ja rozumiem, że można ładować różny kit, jesteśmy w Internecie, nie chcemy podawać prawdziwych informacji, ale to już po prostu razi w oczy.

Milan034
Posty: 36

Post autor: Milan034 » śr kwie 10, 2024 9:58 pm

XD

ODPOWIEDZ