Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

little_pussy

Podziel się swoją opinią o prywatnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
Pawel089
Posty: 5

little_pussy

Post autor: Pawel089 » pn gru 19, 2022 11:13 am

Witam. Nie wiem czy był już temat o tej dziewczynie ale szukając na forum nic nie znalazłem. Ogólnie rzecz biorąc mam problem z tą laską. Byłem u Niej na priv z 2-3 razy i zawsze wychodziłem średnio zadowolony. Oczywiście robi to co ma w opisie, natomiast jest zerowo zaangażowana w samego privka. Podam wam przykład, wziąłem u Niej priv zabawa cipką + cycki na dwie kamerki za 200zet, dziewczyna siedziała cały czas w tej samej pozycji, zero kontaktu a jak już to co 30sek spojrzała na kam i coś tam machnęła dłonią i widać było że ciąglę z kimś rozmawia. Kiedy poprosiłem ją aby nie wiem pododykała piersi, bardziej rozchyliła nogi to chciała napiwek. Ok myslę sobie dorzuce te 50zet i co nawet nie podziękowała i jedyne co zrobiła to ścisnęła jedną pierś na chwile i koniec... Jeszcze sama zabawa to u Niej klepanie palcem po cipce, nie ma szans aby włożyła paluszek do środka czy nie wiem bardziej ją pomasowała... nie reaguje na takie rzeczy bo nawet nie patrzy w kamerke gdyż jest zajęta rozmową nie wiem ze swoim chłopakiem ... Same ciałko zadbane nie jest jakoś szczególnie wyróżnaijące się natomiast całą reszta bardzo słabo... Zanim wszedłem na prywtaną trochę z Nią popisałem i wydawała się całkiem fajna, natomiast sam przebieg priv, to jak ma wywalone w drugą osobę skutecznie odpycha Mnie od tej laski. Jeżeli liczycie na fajną zabawe na dwie kamerki czy miłe towarzystwo to naprawdę odpuśćcie ją sobie. Szkoda tylko zet. Dziewczyna jest bardzo schematyczna, słabo zaangażowana, powtarzalana ze słabym kontaktem już na samym privie.
Specjalnie brałem priv z różnych kont w róznym czasie aby sprawdzić czy po prostu trafiłem na zły dzień, ale nie za każdym razem ten sam schemat niestety.... a i nie możan wystawiać jej oceny na profilku także to też o czymś świadczy.

https://showup.tv/profile/little_pussy
https://showup.tv/little_pussy

_FazA_
Posty: 1

Post autor: _FazA_ » sob gru 31, 2022 1:30 am

Wiem o co Ci chodzi, typowa żetoniara, w rozmowie sama namawia na priva,pisze jaka to Ona nie podniecona a finalnie jest mniej więcej tak jak w twoim poście. Słaba laska ogólnie nie poszedłbym drugi raz.

ODPOWIEDZ