Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Laraboom - NIE POLECAM

Podziel się swoją opinią o prywatnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
xgosciux
Posty: 4

Laraboom - NIE POLECAM

Post autor: xgosciux » pt lip 05, 2019 2:34 pm

Witam zapłaciłem za priva gdzie było wyraźnie opisane zadanie. Laska trochę potańczyła i zadania priva nie wykonała. Jednym słowem zrobiła mnie w balona. Dziś ją spotkałem i napisałem na czacie ostrzegając innych. Oczywiście tak jak przypuszczałem dostałem od niej bana.
Moje pytanie teraz do was, co w takiej sytuacji zrobić. Czytałem posty po de mną i podobno można było kiedyś odtworzyć nagranie - oczywiście z poziomu administratora. Wiecie może czy to nadal jest możliwe? Dodam że byłby to niezbity dowód że mnie wyrolowała.

jba90
Posty: 8

Post autor: jba90 » sob lip 06, 2019 12:09 pm

Ech... ostatnio to jakaś plaga. Pozostaje chyba tylko ostrzegać przed takimi "oszustkami". Jak nikt do nich nie wejdzie na priva to od razu SU się przeczyści od takich cwaniar.

xgosciux
Posty: 4

Post autor: xgosciux » wt lip 09, 2019 12:00 am

Proszę o podpowiedź , wskazówkę co mam dalej w tej sytuacji zrobić. Już nie chodzi mi żetony , tylko chciałbym żeby już nikt wiecej nie dał się w taki sposób nabrać.
Dodam tylko ze zamiast bana powinno byc "Przepraszam".No ale.....

WulkanizatorPochw
Posty: 50

Post autor: WulkanizatorPochw » wt lip 09, 2019 11:11 am

Nic masz nie robić bo nic już nie zrobisz :D Trzeba było przed zakończeniem zgłosić tą prywatną. Jest taka opcja na priw, odznaczasz i piszesz co było nie tak. Jeśli skorzystasz z tej opcji to taki priw jest zapisywany i modek ma możliwość go przejrzeć i ocenić.Nie zgłaszasz to już takiej możliwości nie ma i po jabłkach.

-sponsor-
Posty: 18

Post autor: -sponsor- » pt lip 12, 2019 12:57 am

Nic nie zrobisz :D połowa dziewczyn tu tak zaczyna robić, bo administracja ma to w dupie. Jedyne co, to po prostu ludzie przestaną kupować żetony i będzie gitarka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

xgosciux
Posty: 4

Post autor: xgosciux » pn lip 29, 2019 2:18 pm

Dzięki za odpowiedzi. Teraz już będę wiedział na przyszłość. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

ODPOWIEDZ