Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Samantasamanta OSZUSTKĘ!!!!

Podziel się swoją opinią o prywatnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
Ukopconybatem
Posty: 1

Samantasamanta OSZUSTKĘ!!!!

Post autor: Ukopconybatem » sob paź 08, 2022 2:08 am

Witam kupujac Vipa od wlascicielki masz 100 % gwarancję ze zaraz dostaniesz BANA tak jak ja, zdecydowanie odradzam jaka kolwiek współpracę Samantasamanta nie warto chyba ze cieszy Cie Ban

WildWolf_HD
Posty: 3

Post autor: WildWolf_HD » pn lut 27, 2023 10:45 am

To nie pierwsze jej konto tutaj, nie raz taki cyrk odwalała... najlepsze było jak się chwaliła ile to Ona nie ma kasy i z partnerem mieszkania w Wawie wynajmują ludzią, a tutaj dorabai sobie dla zabawy... także o czymś to świadczy

MalyKutas30
Posty: 2

Post autor: MalyKutas30 » ndz sie 06, 2023 6:50 am

Oszust

bongocioracz
Posty: 4

Post autor: bongocioracz » pn mar 04, 2024 12:40 am

Faktycznie u tej pani łatwo było bana wyłapać i dziwne rzeczy czasami na transmisjach się działy ale z drugiej strony zawsze można było fajnego priwka dogadać.
Grupowe robiła sztos, a na priwach to już w ogóle petarda.
Konto już ma usunięte, orientuje się ktoś może czy nadaje jeszcze albo się gdzieś przeniosła czy zakończyła kariere na dobre?

robertmen
Posty: 6

Post autor: robertmen » śr mar 06, 2024 12:15 pm

Połączyliście 2 osoby w jedno SamantaSamanta gry nie robiła.
Grupki fajne były u Smantananta czy jakoś tak.

bongocioracz
Posty: 4

Post autor: bongocioracz » pn kwie 01, 2024 1:52 am

Nie połączyłem. Wiem że Samantananta robiła fajne grupki ale chodziło mi o Samantasamanta. U niej grupki były bardzo rzadko bo przeważnie była na dole i robiła tylko jak się u niej więcej osób zebrało, co było rzadkością ale jak już zrobiła to petarde z zabawą na 2 dziurki itp. a na koniec dawała jakieś śmieszne promo typu bilet za napiwek. Ona tu w sumie strimowała pod kilkoma nickami samantawawa, samiiiwaweczka, warszawka19natalia777, warszawa20wawa i jeszcze pare innych. Szkoda, że już jej nie ma bo fajna była i dupke to miała naprawdę kosmos. No chyba, że orientuje się ktoś co z nią.

ODPOWIEDZ