Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Kalinabalbinamilf - OMIJAĆ!!!

Podziel się swoją opinią o prywatnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
wazon_90
Posty: 1

Kalinabalbinamilf - OMIJAĆ!!!

Post autor: wazon_90 » śr lip 20, 2022 6:46 am

Wszedłem na jej jedyny priv "Sam na sam" za 250. Jako że to portal stricte erotyczny liczę na jakąś delikatną zabawę, sprośną rozmowę czy coś innego na co razem przystaniemy. Okazało się że to tylko rozmowa, jak chcę coś więcej to muszę dopłacić. Za zdjęcie bluzki 100 zet więc szybko doładowuję żeby sprawdzić co tam ukrywa bo cycek spory się tam rysuje. I faktycznie, biust fajny, ale jakbym chciał też pozbyć się stanika to.. dodatkowe 500 zet! Reszta priv to dyskusja na temat niesprawiedliwego moim zdaniem zachowania więc o żadnej zabawie nie ma mowy, żetony poszły się yebać.

Oglądam ją dalej na ogólnym i tam też robi z siebie wielką damę która za darmo nic nie pokaże bo jest (w swoim mniemaniu wyłącznie) najlepszą dupą po tej stronie Wisły i jak ktoś chce cycki to miliony monet musi wpłacić. Nie do końca jej się to udało, gdyż kilka drinków potem już się rozbiera i bierze do buzi swojemu gachowi... Przyznam szczerze, że w tym momencie poszła szybka akcja prawej rączki i sobie ulżyłem - bo fakt faktem ciałko ma fajne. Wkurwienie mi przeszło, zająłem się innymi rzeczami, ale potem źle zrobiłem bo wróciłem znowu na showupa...

Mój błąd że po raz kolejny wszedłem na tego priv za 250, liczyłem tym razem że na spokojne sobie wyjaśnimy o co wcześniej poszło. Miałem też nadzieję, że ją namówię chociażby na to żeby zerknęła jak się zabawiam, nawet bez jej nagości. Ta jak mnie tylko zobaczyła, od razu że mam fujarę chować bo wyłączy kamerkę, a w privie nigdzie nie jest napisane że będzie mnie oglądać z maczetą w dłoni a na to nie ma ochoty. Kolejna dyskusja - tym razem dużo mocniejsza - na temat czego ona szuka na portalu erotycznym i jak się zachowuję wobec swoich widzów. Gdy ją poprosiłem o zakończenie priva bo nie ma szans się dogadać a już w sumie 600 żetonów w ten wieczór na nią przelałem, zostałem wyśmiany.

Sorry szwagry za długi post ale tak mi to ciśnienie podniosło że nocki nie przespałem a musze to z siebie wyrzucić. Coś tam zapowiadała że będzie częściej teraz na SU i najlepsze transmisje ever robić ale nie bądźcie frajerami jak ja i nie dajcie się nabrać. Jest tu sporo fajnych lasek które rozumieją kto i po co tutaj wchodzi oraz jaki profil ma ten portal. Ta pani ewidentnie leczy tu jakieś swoje kompleksy a nikt z nas nie jest tu po to by wysłuchiwać tych farmazonów i jeszcze za to płacić. PEACE!

Szymonik18
Posty: 7

Post autor: Szymonik18 » pn sie 07, 2023 11:04 am

😱

ODPOWIEDZ