Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

prawdziwe dominy 2021

Podziel się swoją opinią o prywatnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
bananaapple
Posty: 2

prawdziwe dominy 2021

Post autor: bananaapple » śr kwie 07, 2021 1:18 pm

lata leca, niektóre dominy już nie nadają, pojawiło sie dużo nowych i nie wiadomo do których warto chodzić. Dajcie znać kto nadaje i do kogo warto a do kogo nie warto.

bananaapple
Posty: 2

Post autor: bananaapple » śr kwie 07, 2021 1:40 pm

Z mojej strony:
- PaniElsa - byłem kilkukrotnie na joi i dominacji i wiadomo, klasa. Ale już dawno jej nie widziałem, chyba przestała nadawać. Jak się pojawi, to warto.
- Asteria - byłem na priv za 100 i czegoś brakowało. Niby dominacja, konkretne zadania, ale jakoś niezbyt ostro było + brak jakiekolwiek nakazu spustu na koniec. rozumiem, że nie zawsze musi być i zaintrygowało mnie to pójść raz jeszcze, moze tym razem zasłużę, ale warto by klienci wiedzieli wcześniej
- monikadomina - niestety daleko jej do dominy. rozbiera się i w zasadzie to nie dominowała mnie, tylko kazała sobie walić czy tam udawała, że używa strapona, nawet nie pamiętam,
- GorskaDominaHanka - podobnie jak wyżej
- Domina_Aquolina - byłem na joi bardzo spokojnie, w zasadzie to wygladalo jakby robiła to pierwszy raz. ja wolę na ostro. poza tym grała na czas. ale to było jakiś czas temu, może już robi to trochę inaczej albo ja po prostu miałem pecha.

z serii niedomin tylko zwykłych dziewczyn, które się rozbierają ale oferują też dominację albo intrukcję:
- _Keiiiti_ - joi, bez szału, więcej rozbierania i po prostu mówienia, że mam sobie walić zamiast prawdziwej intrukcji
- Kochliwa_Suczka - joi. prawdziwy ogień, warto, zachęcała mnie nawet by przyjść na cei
- Kolekcjonerka_ - byłem u nie na joi i na dominacji. ona woli zabawy z gumkami recepturkami ale zachecilem jej do fantazjowania, że uzywa strapona i naprawdę super. bardzo się stara.
- Czekoladka_91 - joi - ludzie raczej chwalą, mi nie podeszło, bo było za delikatne, ale może akurat źle trafiłem
- chloe_97/Suzy - joi - za delikatne jak dla mnie, bardziej to są prośby niż intrukcja z rozkazami. Ma też priva z dominacją i wyglada zachęcająco, dajcie znać jakie wasze wrażenie
- Erica - joi - nie warto
- amanta - joi - nie warto
- czarodziejka/stópkowa królowa - byłem u niej na joi oraz na kundleniu przez strapona i mega. W obu przypadkach się świetnie odnajduje, choć nie jest to na ostro tylko raczej na delikatnie, to u niej mi to odpowiada. duzo przeklina i rozkazuje
Just4yoou - joi - nie warto
- CzerwonaSonia - joi na grupie - ogień. Jeśli lubicie pomysłowe joi + striptiz to warto. A nawet jak nie lubicie to u niej polubicie.
- slodkadzidzia - ma ciekawego krótkiego priva z intrukcją, warto. :D


Wszystkie powyzsze to z głosem. Wiele dziewczyn na SU mają w ofercie dominację czy joi, ale potem się okazuje, że to transmisje bez głosu, więc warto o to zapytać wcześniej.

Ruchomej
Posty: 42

Post autor: Ruchomej » czw kwie 08, 2021 6:51 am

Lubię wszystkie

notesyre
Posty: 92

Post autor: notesyre » czw kwie 08, 2021 10:07 am

A gdzie recka Pani Laury?
https://showup.tv/profile/Domina_Laura?pc=HISGQ73N50D70

ODPOWIEDZ