Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

koko21

Osoby, które już nie nadają a za którymi tęsknicie .
ODPOWIEDZ
remiczek1
Posty: 8

koko21

Post autor: remiczek1 » czw lut 04, 2021 12:15 am

Miała swą cegiełkę , pod podwalinę su , zawsze na straży , pomocą dla narybku nie szczędziła , dziś odeszła , bez słowa , w głębiny su otchłani , dla wielu z Nas senna zmazą była , część wprost przy niej przeinaczała się w męską postać . Dziękuję CI ,że byłaś , dziękuję za te setki niezliczonych godzin na rozmowach spędzonych ... i najlepszego w dążeniu do ... MIłego KoKo21

KoKo21
Posty: 17

Post autor: KoKo21 » czw lut 04, 2021 10:58 am

Haha remiczek, no ale miłe to bardzo jest muszę przyznać :). Jak to mawiają, każda kiedyś wraca, póki co musze się skupić na sobie, wpadnę do Was jeszcze na pewno ale kiedy to ciężko mi powiedzieć. Bana nie mam jakby co i nie miałam, po prostu taką decyzję podjęłam :).

remiczek1
Posty: 8

Post autor: remiczek1 » czw lut 04, 2021 11:02 pm

Aniele formalny krążek lśniący na palcu Nas nie łączy , tłumaczyć się nie musisz p , ale powielając to co wcześniej pisałem , W KOŃCU KOKUŚ !! , tylko Cię proszę słodziaku nie spierdol tego xd i jeszcze raz Najlepszego

Corus19
Posty: 110

Post autor: Corus19 » śr maja 12, 2021 1:14 am

remiczek1 pisze:
czw lut 04, 2021 12:15 am
Miała swą cegiełkę , pod podwalinę su , zawsze na straży , pomocą dla narybku nie szczędziła , dziś odeszła , bez słowa , w głębiny su otchłani , dla wielu z Nas senna zmazą była , część wprost przy niej przeinaczała się w męską postać . Dziękuję CI ,że byłaś , dziękuję za te setki niezliczonych godzin na rozmowach spędzonych ... i najlepszego w dążeniu do ... MIłego KoKo21
Skończy się kasa i wróci. xD Tyle lat tutaj siedzi (chyba od początków SU) wątpię, aby rozkręciła jakiś swoj biznes :D Przeważnie po roku, dwóch bardziej ogarnięte dziwczyny z SU się wynoszą.

ODPOWIEDZ