Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Pani Elsa

Osoby, które już nie nadają a za którymi tęsknicie .
ODPOWIEDZ
zjadaczspermy
Posty: 1

Pani Elsa

Post autor: zjadaczspermy » śr wrz 30, 2020 9:12 am

Pani Elsa - czy jest jeszcze na SU?

Diablica41
Posty: 19

Post autor: Diablica41 » wt gru 22, 2020 8:32 pm

Jest widziałam ją kilka dni temu

Slickback
Posty: 1

Post autor: Slickback » czw mar 25, 2021 12:21 am

Pozwolę sobie podbić temat... Czy Pani Elsa nadal transmituje na su?

DominikS35
Posty: 5

Post autor: DominikS35 » pt kwie 16, 2021 12:18 am

Dobra

spory987
Posty: 60

Post autor: spory987 » pt maja 07, 2021 11:36 pm

Pani Elsa-Domina moich marzeń !!! Piękna,seksowna,stanowcza.,ostra Kobieta!! Potrafila sprawić,że czulem się jej osobista kurewka,zabawka do poniewierania!! Nigdy nie zapomnę pierwszego razu jak zgłosiłem się do Pani Elsy na priv JOI+ CEI ( instrukcja trzepania+ zjedzenie własnej spermy). Tak zawładnęła moim umysłem , ciałem że czulem się jak prawdziwa kurewka. Sprawiła ,że cudownie się spuściłem na rozkaz Pani Elsy grzecznie połykając cała sperma za zdrowie Pani Elsy!!! Tak wspaniale mną pokierowała,że smakowało mi i mega mnie to podjaralo!! Mogę powiedzieć,że dzięki Pani Elsie, połykam swój soczysty lepki przysmak do dziś!!!

copyright1
Posty: 3

Post autor: copyright1 » wt lip 06, 2021 6:29 pm

Witajcie

Czy ktoś widział Panią Else jeszcze na SU ?

Pozdraiwam

dfghadg
Posty: 1

Post autor: dfghadg » śr lip 14, 2021 2:30 pm

i jak ktoś coś wiem co z nasza Pania Elsa???

pies66
Posty: 8

Post autor: pies66 » śr wrz 08, 2021 10:14 pm

Wróciła :) Cudowna Pani Elsa nadawała w ostatnią niedzielę 5.09. Byla dość długo tego dnia, nawet grupa z JOI była planowana, która ostatecznie chyba się nie odbyła, bo jakoś chętnych brakowało. Ja niestety nie nie mogłem, niedzielne popołudnie, dom pełny to niestety nie było możliwości ;p Ale wypatruję dalej ;) Z tego co mówiła ma się tu pokazywać choć rzadziej niż wcześniej. Grunt, że jest szansa ja jeszcze spotkać. Ciągle władcza, piękna, jedynie kolor włosów trochę zmienił odcień. Czekam, żeby trafić na Panią w jakiś dzień i wskoczyć na CEI, bo w tym temacie nie ma i nigdy nie było drugiej takiej.

marcinmarcin123
Posty: 1

Post autor: marcinmarcin123 » ndz paź 09, 2022 9:05 am

Czy ktoś wie co się dzieje Panią Elsą? Dominuje jeszcze?

ODPOWIEDZ