Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

LuckyKarma

Osoby, które już nie nadają a za którymi tęsknicie .
ODPOWIEDZ
slow_flash
Posty: 61

Re: LuckyKarma

Post autor: slow_flash » pt sty 15, 2021 8:13 pm

i dam ci nute mimo ze wiem ze nie lubisz jak sie mowi blondyneczka , to tytol : T & T - Blondyneczka, kocham nuty w tym stylu

slow_flash
Posty: 61

Post autor: slow_flash » pt sty 15, 2021 8:15 pm

jak juz to nsapialem to mi sie kojarzy nastepna nuta Masters - Szukam dziewczyny (Official Video), kurde podbaja mi sie mega wcinki kobiet

slow_flash
Posty: 61

Post autor: slow_flash » pt sty 15, 2021 8:17 pm

w sumie jak tego slucham, to ciekawy jestem kiedy czlowiek wie ze sie zakochuje albo ze jest zakochany

slow_flash
Posty: 61

Post autor: slow_flash » pt sty 15, 2021 9:08 pm

w sumie ciekawe jest jak by bylo jak w tej piosence : TOP GIRLS - ZAKOCHANA a co do gotwanie to lsyszlem ze najlesza dieta to jak zona nie umie gotwac

slow_flash
Posty: 61

Post autor: slow_flash » pt sty 15, 2021 9:13 pm

ciekway jestem jaka Ty jestes kucharka ale szczelam ze dobra bo kobiety przewaznie kulinarnosc maja we krwi a Ty pamietam ze pokazywałas co kuchcisz i w dodatku jedzeni robilas w jakims stylu zeby estetycznie nice wygladalo

slow_flash
Posty: 61

Post autor: slow_flash » pt sty 15, 2021 9:14 pm

taki sldoziki masz , moze to keidys rpzeczytasz

slow_flash
Posty: 61

Post autor: slow_flash » ndz sty 17, 2021 11:47 am

szkoda ze nie masz klona :( ......chciałbym mic czasami dezawi:)

slow_flash
Posty: 61

Post autor: slow_flash » ndz lut 07, 2021 5:33 pm

nie wiem czy to przeczytasz czy tez nie co najwyzej pojdzie w eter, no i moze troszke pozno ale jest cos dla Ciebie:
takze kociaku z okazji Twojego dnia o ile pamietam 7 wszystkiego co najnajnajlpesze no i 100lat :)
(no i zajade tekstem : najpierw bym pocalowal cie w usta poznij w milusinkie, nastepnie w pupe
a na koncu jeszcze raz w usta ale te drugie:)(tutaj moge byc odwazny) jakbym nie zostal wczesniej
znokautowany )
Ostatnio zmieniony pn lut 08, 2021 4:48 pm przez slow_flash, łącznie zmieniany 2 razy.

Mamut_Manfred
Posty: 481

Post autor: Mamut_Manfred » śr lut 10, 2021 11:55 pm

Karma wraca ale ona lepiej niech nie wraca xddddddddd

rzeton
Posty: 1

Post autor: rzeton » ndz lut 14, 2021 9:15 pm

[edit]
Coś tu pisałem, ale chyba pod wpływem, więc skasowałem ;p
Ostatnio zmieniony pt lut 19, 2021 1:05 pm przez rzeton, łącznie zmieniany 3 razy.

ODPOWIEDZ