Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

LuckyKarma

Osoby, które już nie nadają a za którymi tęsknicie .
ODPOWIEDZ
Chrollo93
Posty: 3

Re: LuckyKarma

Post autor: Chrollo93 » pn lis 16, 2020 7:58 pm

slow_flash pisze:
czw paź 22, 2020 9:36 pm
zeby dobrze zakonczyc to napisze szcxesliwgo zycia i jak zawsze najlepszego dla ciebie Lusesito hot diewczyno:) skradiony dla Ciebie przysalany cmok cmok:*:*
Kurwa chłopie idź się leczyć xD

slow_flash
Posty: 61

Post autor: slow_flash » pt gru 04, 2020 3:38 pm

Chrollo93, dla mnie już za późno na leczenie:) ale dzięki za rade, juz wieceij sie nie rozpisuje bo mi sie nie chce na ten temat wole na inne:) np o Lusesicie ktorej nie ma, ale narazie nie ma na to weny to dam sobie na chwile spokoj, ale jak mnie najdzie to od razu cos napisze

slow_flash
Posty: 61

Post autor: slow_flash » pt gru 18, 2020 2:41 pm

jakos mam zajewke na te nute MAREK GRECHUTA - Dni ktorych nie znamy, ale jak to walczylem to mi sie przypomniala nuta co elciala u Ciebnie kiedys Marek Grechuta - Nie dokazuj
, ale ze ja lubie czasmidokazywac to w rzeczywsitocis mysle ze kuzwa za duzo bym niepodokazywal

slow_flash
Posty: 61

Post autor: slow_flash » pt gru 18, 2020 2:42 pm

podkowazywalem bym na tyle ile by mi sexulane nebezpeczna kobieta pozwalila:)

slow_flash
Posty: 61

Post autor: slow_flash » pt gru 18, 2020 2:51 pm

kusi mnie cos zeby napsiac ale kuzwa wole nie Lusesito zeby trzymac jakis poziom niskich lotow:) moze jak odwagi nabiore to napisze

slow_flash
Posty: 61

Post autor: slow_flash » pt gru 18, 2020 2:54 pm

z czasem moze wiekszej dowagi nabiore

slow_flash
Posty: 61

Post autor: slow_flash » pt gru 18, 2020 3:01 pm

piszac tutaj czuje ze mam wygurowane ego, no coz ja napisze cos protego zycie jest czasmi s.... a czasmi .. oglnie piszac pojebane, ale na szczescie akzdy ma swoj swiat

slow_flash
Posty: 61

Post autor: slow_flash » pt gru 18, 2020 3:03 pm

teraz sobeu myusle ze takich jak ja to 1000albo milony

slow_flash
Posty: 61

Post autor: slow_flash » pt gru 18, 2020 3:16 pm

mnie zawze dobija jedno ze osba moze myslkec ze cos napisze i to jest wyajtkowe a takich moze byc ludzi .....

slow_flash
Posty: 61

Post autor: slow_flash » pt gru 18, 2020 3:28 pm

i po tym wyajtkwoym tekscie odworce uwage i napisze muzyke RAP ONE SHOT odcinek 11 : HANS SOLO - Polak Wyjątkowy Song
tez pod tym sie pdoisuje

ODPOWIEDZ