Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

LuckyKarma

Osoby, które już nie nadają a za którymi tęsknicie .
ODPOWIEDZ
Kamilek__
Posty: 1

LuckyKarma

Post autor: Kamilek__ » wt mar 17, 2020 6:33 pm

Ktoś wie co się stało z tą Panną?

Romantyk_91_
Posty: 1

Post autor: Romantyk_91_ » wt mar 31, 2020 1:05 pm

Też jestem ciekaw, bo dawno już jej nie było :(

HumptyDumpty1234
Posty: 2

Post autor: HumptyDumpty1234 » śr kwie 01, 2020 5:25 pm

Niestety już dawno usunęła konto ;(

MakeMoreMoney
Posty: 8

Post autor: MakeMoreMoney » śr kwie 01, 2020 8:01 pm

Pewnie żyje daleko od SuLaNdi hehehe ale fakt faktem bardzo sympatyczna dziewczyna tęsknimy :D

slow_flash
Posty: 61

Post autor: slow_flash » śr lip 01, 2020 1:25 pm

Czesc kociaku to moj nowy nick slow_flash, a stary to nie wiem czy chcesz o nim pamietać 13magik
nie wiem czy to przeczytasz bo juz zniknelas z su i czy chcesz czytac moje madrosci:)
i w sumie sam jak usunolem kato mialem ci nie zdradzac mojego
nowego nicka jesli tu bede ale zmienilem zdanie
w kazdym razie nie znajac mnie powinnas sie domysalac jesli to przeczytasz ze tekst bedzie troszke dlugi,
zaczne od tego ze kurde chcial bym Ciebie zobaczyc bo interakcja z Toba jest duzo lepsza jak sie slucha Twoje glosu,
dobija mnie to ze dalej mam cie w glowie ale nie napisze ze teksnie:), z jednej strony chcialbym abys byla a z drugiej
nie wiem czy to nie lepiej jak jest innaczej, bo bym sie pewnie wk..... (Przejabane ze tyle czasu a ja ma cie dalej troche w glowie,
no ale nie ja jeden, najabrdziej dobija mnie to ze mimo ze cie dobrze nie znam to kuzwa ...)
No a jesli masz tam kogos i ulozylas sobie zycie to na 100% nie wracaj nawet i zycze ci jakto szczesliwego życia
jezcze jeden i jeszcze raz hot Lusesito (przegiol bym jakbym napisał Lsuczko:))

nawet jesli masz kogos kogo nie jestes pewna bo jesli kogos takiego masz to na pewno jest lepszy niz osoba ktorej nigy nie widzialas
(jesli tak jest to lepij nawet nie pisz nic do mnie bo wole nie wiedziec, bo nie masz po co pisac tylko do przodu idz:))
Wiem jedno ze ze nie załuje tego ze wchodzilem na Twoje ogolen transmije i chalbym miec pamiec absolutna wtedy
A teraz sie napije za Ciebie za Twoje szczescie i spoznione zyczenia, nie bede zdradzal ktorego miesaca mialas
jedynie co to zdradze dzien,ale nie dokaldnie bo dokaldnie caly czas zapominam pamietam ze to bylo 4 lub 5 lub 7
takze kilkumiesieczne spoznione 100lat:) zabojczo dziewczyno i czy chcesz czy nie cmok cmok:) najwyzej bym dostal z lokcia
dobara juz koncze w swoim stylu
szczesliwgo zycia hot LuckyKarmo i wszystko co najnajnajlepesze :):):)

aBeautifulMind
Posty: 11

Post autor: aBeautifulMind » pt lip 03, 2020 1:46 pm

Dziewczyna, z która miałem swojego pierwszego priva w zyciu:) Sliczna blondynka, cudowne ciało i fajnie prowadzone privy. Wspominam z sentymentem. Mam nadzieje, ze wroci

slow_flash
Posty: 61

Post autor: slow_flash » sob lip 11, 2020 4:57 pm

I jak sie czasmi nie wk... w sumie delikanitej piszac zdenerwowac.
Ja na pisze tak ze jestem samolubem to mam nadzieje ze bede miec drugo polowke wczesniej niz Ty Luska,
a jak juz masz to ci pozytwnie zazdroszcze:(, zeby nie bylo ze do konca cham to napisze ci slodzika:
ze to Twoje cialo by sie chcialo, no i zajebsity masz glos (do teraz pamietam dobrze ze mnie nie nawiedzasz w snach:))zeby nie przesadzic ze niebianski:)

asf89
Posty: 232

Post autor: asf89 » sob lip 11, 2020 8:40 pm

slow_flash ona tu nie zagląda, a nawet jak zagląda to jak facet wypisuje takie rzeczy publicznie to wygląda to trochę żałośnie, nie mówiąc już o tym, że dla wielu dziewczyn tacy adoratorzy są trochę przerażający i raczej sobie nie punktujesz tym na plus.

slow_flash
Posty: 61

Post autor: slow_flash » sob lip 11, 2020 11:41 pm

no dzieki ASF89 za cenne rady, no ja wiem ze to kwestia punktu spojrzenia i moge byc brany nawet za psychofana, a na puktacji mi akurat nie zalezy bo trudno dogodzic chyba obojetnie jakiej kobiecie mysle, a pozatym dwa minusy daja plus, i ja to akurat kieruje do Luski co pisze, a jak to odbierze jesli przeczyta to juz jej odczucia, ja wiem jedno ze wszystko co mysle tutaj nie napisze i mimo ze kurde jej dlugo nie ma i mozliwe ze tego nawet nie przeczyta to jakos chalem to napisac i tyle i moze to byc zalosny mam to ...

slow_flash
Posty: 61

Post autor: slow_flash » pt sie 21, 2020 5:30 pm

Kurde teraz to chciałbym mieć wehikuł czasu i .... a nuta dla Ciebie Luśka, jeśli to kiedyś przeczytasz "Paulina Przybysz - „Nie bój się chcieć" (piosenka z filmu „Zwierzogród")"
i jedna nutę ci zwracam co Ty mi kiedyś dedykowałaś chyba ze względu na refren:) "Video - Weź Nie Pierdol" ale nuta i tak mi się podoba

ODPOWIEDZ