Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

LuckyKarma

Osoby, które już nie nadają a za którymi tęsknicie .
ODPOWIEDZ
slow_flash
Posty: 61

Re: LuckyKarma

Post autor: slow_flash » sob wrz 12, 2020 10:23 pm

nikt nic nie pisze o Tobie Lusesito to ja dzisaj cos dopisze jakbys to kiedys przeczytala, bo sobie troszke wypilem to i odwaga mi sie wlaczyla:) niestety supermenem nie jestem i mi sie jeszcze nie wlaczyla niezniszczalnosc:( nute ktora jest dla Ciebie, i zebys tak miala jak w nucie (mozesz ja znac): Varius Manx & Kasia Stankiewicz - Przed Epoką Wstydu,
moze kiedys z tego pisania na forum ulozy sie ksiega:) do Lusesity od ludzi su bo tam ktos inny tez pisal do Ciebie (taka ksiega sobie mozna wlozyc w sumie do ...:))
zeby troszke zaplusowac u Ciebie to ci dam jeszcze jedna nute ku Twoim upodobaniam zmyslowo klimatycznym : Czerwone Gitary - Ciągle pada
co do deszczu to ja mam inne upodobania niz Ty bo mi z deszczu to mi sie podaba to jak dziewczyna ma rozmyty tusz i mokre wlosy:) kurde kocham to dla mnie to mmmmm
a dla Ciebie dam wieczny spam sexualna nebezpeczna taka cie pamietam:) i za glosem Twoim troszke tesknie bo masz ....i za Twoimi tekstami , dobra nie bede sie rozczulal
bo i tak wiekszosc ludzi uwaza ze fajna jestes, takze dopisuje sie do innych ze jestes .......calusa wirtualnego cmok cmok :*:* ci dam czy chcesz czy nie, mimo ze nie oddasz:)
dla tam dream LuckyKarmy :)

slow_flash
Posty: 61

Post autor: slow_flash » sob wrz 12, 2020 10:26 pm

a i jeszcze PS
nastepny wpis z mojej strony bedzie jak bede w podbnym stanie i tak moze za kilka lat bedszie ksiega stworzona z innymi tutaj piszacymi:) same madrosci zyciowe:)

slow_flash
Posty: 61

Post autor: slow_flash » sob wrz 26, 2020 6:21 pm

kuzwa dzisaj to ci napisze poemat:)
z nuta ktora jest dla Ciebie? CZADOMAN - Chodź na kolana chociaz wole nute: za kolank raczke mala
dzisiaj to chcialbym cie .... jak samolot:)F16:) i w rytm nuty:Katarzyna Sobczyk - Trzynastego
jedno Luska moge ci powiedziec ze jestes w rytm muzyki sexulna nebezpeczna mimo ze malo ci pamietam
teskty erotyczne nie bede pisal na publicznym:) ja ci napisz w rytm muzki Luska nie badz taki szybki bil,
to moze za jakas dekada sie spotkamy za swatow:) az mnie duma rozparla po tekscie:)

bo ja bym cie cmokal ale tuaj nie moge pisac gdzie ze ..... tu i ..,.. i tam ... mmm ymmmm:)
dalej sobie podaruje zeby cie nie zgorszyc i innych:) chociaz taka LuckyKarme chyba trudno zgorszyc:) nie zabijaj:) jak to kiedys przyczytasz,
jedynie za czym tesknie to za Twoim glosem, masz emiezing, na szczescie nie widzialem ciebie cala zeby sie w tobie zakochac, jebal pies czy intenretowo
czy nie ale mam to szczescie lub pech:)
a do tego teledysku chalbym sie teleportowac do takiej pani:)- Christina Aguilera - Come On Over (All I Want Is You)
a dla Ciebie Luska a czasmi mozesz sie wk... ale Lsuczka:) zajebista z Ciebie kobieta, z zadna tak dlugo nie pisalem anie nie wiadzialem jak Ciebie az sie...
dla tych chwil co ciebie widzlem chalbym miec pamiec absolutna albo na kamerze, no coz zycznei scietej glowy, w kazdym razie ciesze cie ze cie spotkalem
mimo ze tlyko internetowo to zebys ie zrymowala mialm odlotowo:) mozesz sie na mnie wkurzyc jeszcze tym co ci dopisze ale czasmi sobie ogladne Ciuebie na
nagarna przez kogos na intenrecie co jest gdzies tam dosptepne ale to nie to samo co laiv:( no coz zycie

slow_flash
Posty: 61

Post autor: slow_flash » sob wrz 26, 2020 6:22 pm

ja to bym chacial cie widzec i slyszec twoj zajebist glos z dnia na dzien no ale coz zycie to nie koncert zyczen:(

slow_flash
Posty: 61

Post autor: slow_flash » sob wrz 26, 2020 6:24 pm

zreszat mysle ze takich jak ja jest w chuj wielu, ja tobie zycze wiesz a jak nie wiesz to jzu wiesz ze jak najlpeij zreszta trudno zyczyc Tobie przciwnie jak taka .. jestes

slow_flash
Posty: 61

Post autor: slow_flash » sob wrz 26, 2020 6:28 pm

15 post to napisze taki ze 15 nie lubie to szybko przejde do 16 a t ciag dalesz o LK ktore mam andziej ze szczesliwe zycie ma

slow_flash
Posty: 61

Post autor: slow_flash » sob wrz 26, 2020 6:33 pm

teraz piszac dalej to ci napisze ze cie troszke wiecej nic lubiemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm prawie przez ę taka hot 16 dla Lucka bedze ze LuckaKArma to hot dziewczyna co zycze jej zecyzb w zyciu szczescie miala i zadroszcze jej przyszlemu gosciowi bo to polonaca gwiazda

slow_flash
Posty: 61

Post autor: slow_flash » sob wrz 26, 2020 6:37 pm

kuzwa poejabaly mi sie posty z odpowiedzami:( ale dalej ciagnac z dolu do nieba LK to mmmmmmmm i weceij dodawac nic nie trzeba:)

slow_flash
Posty: 61

Post autor: slow_flash » sob wrz 26, 2020 6:43 pm

moze piszac dalej bede chamem jak sam sie tak nazwalem ale mam nadzie ze dalej trzyma linie i dbasz o Sibeie jak bylas ostnio co cie widzan na su bo wtedy to hot cialo ze by sie .....jak cso dabj o Siebie Luska:) czy chcesza czy eni to cmok cmok :*:* wirtulanei ci rpzeylam w usta taka chamowa:)

slow_flash
Posty: 61

Post autor: slow_flash » sob wrz 26, 2020 6:46 pm

kuzwa 13 moja szczesliwa to jeszcze cos napisze zeby ktos iny sie nie wpaisl od 13 ze a masz nich bedzie: ze jak kiedys tak rencoama jezdzilas po konturze swoje caila to za raczakmi twimi chalo by sie kroczyc i pod nie wejsc zeby cie miziac i uczyc Twoje ciala a gdzie niegdzie dluzej zaczymac zeby cie giliiliili od pachami i w inych miejsach rozwesleic:) nie zbaijaj:)

ODPOWIEDZ