Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

daddyslittlegeisha

Osoby, które już nie nadają a za którymi tęsknicie .
PanDominator
Posty: 1

Re: daddyslittlegeisha

Post autor: PanDominator » ndz kwie 19, 2020 2:49 am

To ja kiedyś pisałem, że wiem pod jakim teraz jest nickiem, ale temat został usunięty, crow wojtas jak chcecie podam wam nick na pw na Showup taki sam nick mam ,ale nie za darmo, bo swoje wydałem na jej privy, żeby ją rozszyfrować, jak poznacie nick możecie tą wiedzę zostawić dla siebie lub tu napisać obojętne mi to.

wojtas95
Posty: 8

Post autor: wojtas95 » pn maja 04, 2020 9:18 pm

PanDominator pisze:
ndz kwie 19, 2020 2:49 am
To ja kiedyś pisałem, że wiem pod jakim teraz jest nickiem, ale temat został usunięty, crow wojtas jak chcecie podam wam nick na pw na Showup taki sam nick mam ,ale nie za darmo, bo swoje wydałem na jej privy, żeby ją rozszyfrować, jak poznacie nick możecie tą wiedzę zostawić dla siebie lub tu napisać obojętne mi to.
można jakiś dowód, ze nie kręcisz?

aBeautifulMind
Posty: 11

Post autor: aBeautifulMind » pt lip 03, 2020 1:33 pm

Super dziewczyna, przede wszystkim dlatego, ze widac ze sprawiało jej to przyjemnosc i potrafiła zadbać o klienta:). Ktoś wie co się z nia dzieje? Ktoś może potwierdzić to, ze dalej nadaje?

wojtas95
Posty: 8

Post autor: wojtas95 » pt gru 25, 2020 8:18 pm

aBeautifulMind pisze:
pt lip 03, 2020 1:33 pm
Super dziewczyna, przede wszystkim dlatego, ze widac ze sprawiało jej to przyjemnosc i potrafiła zadbać o klienta:). Ktoś wie co się z nia dzieje? Ktoś może potwierdzić to, ze dalej nadaje?
Widziałeś ja jakoś ostatnio? Wiesz jaki ma nick?

ODPOWIEDZ