Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Szczescie_Wasze - gdzie jesteś

Osoby, które już nie nadają a za którymi tęsknicie .
ODPOWIEDZ
baw_sie_dobrze
Posty: 12

Re: Szczescie_Wasze - gdzie jesteś

Post autor: baw_sie_dobrze » śr lis 20, 2019 8:33 pm

jedyny_taki pisze:
śr lis 20, 2019 6:08 pm
Ustalono następujące fakty: Pani Maria przeszła gruntowną modernizację, w najlepszych zagranicznych klinikach, na koszt pewnego miliardera. Tj. powiększenie piersi, podniesienie pośladków, naciąganie zmarszczek, prostowanie haluksów, plastykę nosa, botox, itp. itd. Biorąc pod uwagę rekonwalescencję, którą obecnie przechodzi, pojawi się pewnie po 50-tce, jeśli w ogóle. Wątpliwe, by po tych wszystkich zabiegach, któryś ze starych znajomych rozpoznał ją na pierwszy rzut oka. :shock:
Na Twoim miejscu tak bym nie żartował, bo Mańka ma ogromne poczucie humoru, ale z doświadczenia wiem, ze pewnych rzeczy nie toleruje i nie wybacza.

KoncioDelete
Posty: 27

Post autor: KoncioDelete » czw lis 21, 2019 12:27 pm

@jedyny, sprawiłeś mi zawód :D
Liczyłem na to, że klikniesz w "zawołaj na priv" i do nas wypowiesz słowa słowa - veni, vidi,vici :D

jedyny_taki
Posty: 15

Post autor: jedyny_taki » czw lis 21, 2019 1:47 pm

@baw_sie, a kto powiedział że ja żartuję? ;)
@Koncio, klikałem po wielokroć, ale zawsze pokazywał mi się komunikat: "Nie masz wystarczającej ilości żetonów" :lol:

baw_sie_dobrze
Posty: 12

Post autor: baw_sie_dobrze » czw lis 21, 2019 2:30 pm

@jedyny nie pytaj skąd wiem :lol:

volta4
Posty: 15

Post autor: volta4 » czw lis 21, 2019 11:08 pm

jedyny_taki pisze:
śr lis 20, 2019 6:08 pm
Ustalono następujące fakty: Pani Maria przeszła gruntowną modernizację, w najlepszych zagranicznych klinikach, na koszt pewnego miliardera. Tj. powiększenie piersi, podniesienie pośladków, naciąganie zmarszczek, prostowanie haluksów, plastykę nosa, botox, itp. itd. Biorąc pod uwagę rekonwalescencję, którą obecnie przechodzi, pojawi się pewnie po 50-tce, jeśli w ogóle. Wątpliwe, by po tych wszystkich zabiegach, któryś ze starych znajomych rozpoznał ją na pierwszy rzut oka. :shock:
Prawda jest taka, że sporo jest nieudanych operacji i potem tych kobiet albo nie poznajesz albo nie odrożniasz od innych :shock: ale Mańkę poznam po charakterze, wiec jestem spokojny, bo tego chirurg plastyczny nie spieprzy ;)

jedyny_taki
Posty: 15

Post autor: jedyny_taki » pt lis 22, 2019 2:50 pm

@baw_sie, nie wnikam skąd wiesz, ale zastanawiam się nad czymś innym, czy Ci tej wiedzy i doświadczenia gratulować czy współczuć :D pozdro

baw_sie_dobrze
Posty: 12

Post autor: baw_sie_dobrze » sob lis 23, 2019 1:45 am

jedyny_taki pisze:
pt lis 22, 2019 2:50 pm
@baw_sie, nie wnikam skąd wiesz, ale zastanawiam się nad czymś innym, czy Ci tej wiedzy i doświadczenia gratulować czy współczuć :D pozdro
A może wiesz czy Mańka już za mąż wyszła? Pozdro trollu :D

jedyny_taki
Posty: 15

Post autor: jedyny_taki » sob lis 23, 2019 1:08 pm

baw_sie_dobrze pisze:
sob lis 23, 2019 1:45 am
jedyny_taki pisze:
pt lis 22, 2019 2:50 pm
@baw_sie, nie wnikam skąd wiesz, ale zastanawiam się nad czymś innym, czy Ci tej wiedzy i doświadczenia gratulować czy współczuć :D pozdro
A może wiesz czy Mańka już za mąż wyszła? Pozdro trollu :D
Jasne że wiem, a Ty nie wiesz?
A czemu nazywasz mnie trollem? Ja tu ani Ciebie, ani nikogo innego nie obrażałem. W tej sytuacji to koniec naszej konwersacji.

baw_sie_dobrze
Posty: 12

Post autor: baw_sie_dobrze » sob lis 23, 2019 9:09 pm

jedyny_taki pisze:
sob lis 23, 2019 1:08 pm
baw_sie_dobrze pisze:
sob lis 23, 2019 1:45 am
jedyny_taki pisze:
pt lis 22, 2019 2:50 pm
@baw_sie, nie wnikam skąd wiesz, ale zastanawiam się nad czymś innym, czy Ci tej wiedzy i doświadczenia gratulować czy współczuć :D pozdro
A może wiesz czy Mańka już za mąż wyszła? Pozdro trollu :D
Jasne że wiem, a Ty nie wiesz?
A czemu nazywasz mnie trollem? Ja tu ani Ciebie, ani nikogo innego nie obrażałem. W tej sytuacji to koniec naszej konwersacji.
Trudno prowadzić konwersacje z kimś kto wypisuje takie bzdury, tak więc sorry, ale to mnie się nie chce z Tobą rozmawiac.

jedyny_taki
Posty: 15

Post autor: jedyny_taki » sob lis 23, 2019 9:16 pm

baw_sie_dobrze pisze:
sob lis 23, 2019 9:09 pm
jedyny_taki pisze:
sob lis 23, 2019 1:08 pm
baw_sie_dobrze pisze:
sob lis 23, 2019 1:45 am

A może wiesz czy Mańka już za mąż wyszła? Pozdro trollu :D
Jasne że wiem, a Ty nie wiesz?
A czemu nazywasz mnie trollem? Ja tu ani Ciebie, ani nikogo innego nie obrażałem. W tej sytuacji to koniec naszej konwersacji.
Trudno prowadzić konwersacje z kimś kto wypisuje takie bzdury, tak więc sorry, ale to mnie się nie chce z Tobą rozmawiac.
Skoro jesteś taki leniwy i w dodatku nie masz nic do powiedzenia, to po co mnie pierwszy zaczepiałeś?
nie oczekuję odpowiedzi, dobranoc

ODPOWIEDZ