Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Szczescie_Wasze - gdzie jesteś

Osoby, które już nie nadają a za którymi tęsknicie .
ODPOWIEDZ
jedyny_taki
Posty: 15

Re: Szczescie_Wasze - gdzie jesteś

Post autor: jedyny_taki » wt gru 31, 2019 11:29 am

Z powodu Marysinej choroby, tradycyjne coroczne sylwestrowe orędzie... niestety się nie odbędzie :o :cry:
Ostatnio zmieniony wt sty 07, 2020 9:15 am przez jedyny_taki, łącznie zmieniany 3 razy.

baw_sie_dobrze
Posty: 12

Post autor: baw_sie_dobrze » wt gru 31, 2019 11:58 pm

Marysiu, mam bany u Ciebie. Wiem, zasłużyłem, ale zlituj się i mi je w końcu zdejmij. Chciałem Ci złożyć życzenia. Życzyć Tobie szczęścia? niepotrzebnie, bo je masz, jesteś taką osobą, która daje to szczęście innym i nie przestawaj, uszczęśliwiaj już zawsze! Tego chciałem życzyć sobie i reszcie Twoich fanów. Może to przeczytasz.. :-*

KoncioDelete
Posty: 27

Post autor: KoncioDelete » śr sty 08, 2020 9:08 am

@baw_sie, może Mania jeszcze czeka na słowo "przepraszam"?

A może czeka na coś bardziej konkretnego np. leżę na zimnej posadzce krzyżem przed tobą, dwóch ciapatych okłada mnie rzemieniami, cierpię okrutnie, ale dla ciebie będę, warto, chcę.

A może jeszcze coś innego?
Ktoś pomoże, poda lepszy przykład ? :)

baw_sie_dobrze
Posty: 12

Post autor: baw_sie_dobrze » czw sty 09, 2020 9:52 pm

KoncioDelete pisze:
śr sty 08, 2020 9:08 am
@baw_sie, może Mania jeszcze czeka na słowo "przepraszam"?

A może czeka na coś bardziej konkretnego np. leżę na zimnej posadzce krzyżem przed tobą, dwóch ciapatych okłada mnie rzemieniami, cierpię okrutnie, ale dla ciebie będę, warto, chcę.

A może jeszcze coś innego?
Ktoś pomoże, poda lepszy przykład ? :)
Chyba każdy przykład będzie lepszy od tego, który Ty podałeś. Skoro nie potrafisz pomóc lub nie jesteś w temacie, to lepiej się nie wypowiadaj.

EleganckiDran70
Posty: 12

Post autor: EleganckiDran70 » ndz sty 12, 2020 12:21 pm

KoncioDelete pisze:
wt gru 24, 2019 12:07 am
Ta Kobieta ma wszystko. Nawet czerwoną sukienkę w białe grochy :)
[/quote

Nie widziałem jej w sukience, ale uważam, że ma fajny styl ubierania się, a co najciekawsze, bez lusha między nogami, potrafi zgarnąć na transmisji 14 tysięcy żetonów, nie pokazując za dużo golizny. W ogóle taka pozytywna osóbka z niej jest, fajnie!

KoncioDelete
Posty: 27

Post autor: KoncioDelete » ndz sty 12, 2020 12:46 pm

@baw_sie, to gruby żart. Jak pojawia się żart , to znaczy nie mam konkretnej, rzeczowej rady. Ale też nikt inny poza mną nie napisał słowa w odpowiedzi na Twój post. Ani głupiego jak ja, ani mądrego. Nie bierz tego do siebie :)

@Elegancki, może będziesz miał jeszcze okazję na czerwień w białe grochy :) Monia ma własny styl, osobowość i dlatego nie potrzebuje baterii R20 w koczu :)

jedyny_taki
Posty: 15

Post autor: jedyny_taki » ndz sty 12, 2020 4:17 pm

ja też nie mam rady dla @baw_sie_dobrze, mądrzył się nie będę, posłużę się za to cytatem mądrego człowieka:
„Głębo­ki upa­dek pro­wadzi często do wiel­kiego Szczęścia.” - Johann Wolfgang Goethe
pozdro dla fanów Mani :)

KoncioDelete
Posty: 27

Post autor: KoncioDelete » sob sty 18, 2020 9:12 am

@jedyny, Goethe to był mądry chłop :) Napisał "często", a nie "zawsze" :D

wojtas1177
Posty: 68

Post autor: wojtas1177 » sob lut 01, 2020 12:29 am

ktoś ? coś?

baw_sie_dobrze
Posty: 12

Post autor: baw_sie_dobrze » sob lut 01, 2020 6:18 pm

wojtas1177 pisze:
sob lut 01, 2020 12:29 am
ktoś ? coś?
Też bym zapytał ktoś? coś? Z Mańką tak już jest, wpadnie, pogada, pokusi, powie, że wpadnie jutro i tak mija kilka miesięcy, a jej nie ma :-D

ODPOWIEDZ