Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Szczescie_Wasze - gdzie jesteś

Osoby, które już nie nadają a za którymi tęsknicie .
ODPOWIEDZ
firewerk
Posty: 7

Szczescie_Wasze - gdzie jesteś

Post autor: firewerk » pt wrz 13, 2019 5:32 pm

Coraz rzadziej az w koncu ucichło...najlepsza - ciało , rozmowa , napięcie

LovelyAsshole
Posty: 39

Post autor: LovelyAsshole » śr wrz 25, 2019 9:16 pm

po ilosciach odłon wątku mozna stwierdzić kogo nam najbardziej brakuje :)

RavenGetorix
Posty: 45

Post autor: RavenGetorix » pt wrz 27, 2019 11:02 pm

oj brakuje świetne ciało , świetne privy , ogólnie zajebista babka .

volta4
Posty: 15

Post autor: volta4 » sob paź 26, 2019 2:06 pm

Faktycznie dawno jej nie było. Brakuje tutaj takich babek, można było z nia normalnie pogadać, pośmiać się, miała niesamowity kontakt z widzami, bardzo błyskotliwa, czasem coś pokazala :D
Trochę to nieszczęście, że jej nie ma 😥

jedyny_taki
Posty: 15

Post autor: jedyny_taki » sob paź 26, 2019 10:07 pm

Zamiast biadolić, bierzcie sprawy w swoje ręce, piszcie do niej, aplikujcie o privy, to nie jest zabronione. Przecież profil ma aktywny, biadolenie ma przeszłość. :)

volta4
Posty: 15

Post autor: volta4 » sob lis 02, 2019 7:13 pm

jedyny_taki pisze:
sob paź 26, 2019 10:07 pm
Zamiast biadolić, bierzcie sprawy w swoje ręce, piszcie do niej, aplikujcie o privy, to nie jest zabronione. Przecież profil ma aktywny, biadolenie ma przeszłość. :)
A myślisz, że nie pisałem? Tylko widocznie nie miałem tyle SZCZĘSCIA i mi nie odpisała, albo rzadko zagląda i wiadomość się przedawnila/ulotniła :D Widzę, że jest aktywny profil, więc jest szansa,że może kiedyś odpali transmisję.

KoncioDelete
Posty: 27

Post autor: KoncioDelete » sob lis 02, 2019 8:58 pm

Jeśli sama nie usunie konta, to...

Regulamin.
"XVI.
5. Niezależnie od powyższych postanowień umowa między Wykonawcą lub Użytkownikiem a Administratorem wygasa, jeśli dany Wykonawca lub Użytkownik nie logował się do Serwisu przez kolejnych 730 dni..."

Nic dodać nic ująć.
Trzeba czekać.

haket2
Posty: 18

Post autor: haket2 » sob lis 02, 2019 9:09 pm

Gdybyś jakaś Pani chciała popatrzeć na mnie i kobietę proszę priv

jedyny_taki
Posty: 15

Post autor: jedyny_taki » pt lis 15, 2019 3:30 pm

dla wariatów udostępniła funkcję "zawołaj", zatem żyje! :D

jedyny_taki
Posty: 15

Post autor: jedyny_taki » śr lis 20, 2019 6:08 pm

Ustalono następujące fakty: Pani Maria przeszła gruntowną modernizację, w najlepszych zagranicznych klinikach, na koszt pewnego miliardera. Tj. powiększenie piersi, podniesienie pośladków, naciąganie zmarszczek, prostowanie haluksów, plastykę nosa, botox, itp. itd. Biorąc pod uwagę rekonwalescencję, którą obecnie przechodzi, pojawi się pewnie po 50-tce, jeśli w ogóle. Wątpliwe, by po tych wszystkich zabiegach, któryś ze starych znajomych rozpoznał ją na pierwszy rzut oka. :shock:
Ostatnio zmieniony ndz gru 22, 2019 12:04 pm przez jedyny_taki, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ