Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

MlodyBi2001 oszust

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Panów.
Julieta97
Posty: 13

MlodyBi2001 oszust

Post autor: Julieta97 » śr cze 30, 2021 1:18 am

Ostrzegam przed tym cwaniakiem. Ma atrakcyjne privy, ale ivh nie wykonuje. Podczas priva chce więcej żetonów za ustalone warunki. Nie dawać, gość ucieka, a zetony nie wrócą.

damimi
Posty: 1

Post autor: damimi » czw lip 01, 2021 2:13 am

Potwierdzam. Uważajcie na niego. Na privach nie chce wypełnić celu, tylko podaje kontakt na skype. Oferuje sprzedaż żetonów i spotkania w realu. Mega krętacz. Może moderacja w końcu się nim zajmie, bo jak tak dalej będzie skubać ludzi, to już tu nikt nie będzie kupował żetonów.

Julieta97
Posty: 13

Post autor: Julieta97 » pt lip 02, 2021 10:21 am

Dzięki za ten wpis. Jeśli nie będziemy się bronić przed oszustami, moderatorzy tego nie zrobią. . Ja mam kasę i mogę kupować żetony, ale często powstrzymuję się, bo nie chcę być oszukana, nawet na 10 żetonów. Czasem wyłudzacze sprytnie omijają regulamin, ale często prawidlowe zgłoszenia są załatwiane odmownie. Dlatego piszmy tutaj i róbmy fejm cwaniakom

MlodyBi2001
Posty: 8

Post autor: MlodyBi2001 » sob lip 03, 2021 11:50 pm

ale kłamstwa, julietta pochwal sie co to za privek był gdzie CIe niby oszukałem i ile straciłeś?? (pomijam fakt że sie podajesz za kobieta) Była to transmisja grupowa, i fakty miał być spust ale tylko jedna osoba wbiła i cena była 10zet. TYLKO 10ZET, i pod koniec privka wyszedlem z privka takze odzyskałeś żetony czyli wychodzi na to że miałeś darmowego przez około 5 min, nie pozdrawiam oszustów czyli was, i naciągaczy

Tcheinava
Posty: 4

Post autor: Tcheinava » sob lip 03, 2021 11:52 pm

Również potwierdzam. Zostałem oszukany 2 razy. W moim przypadku wziął żetony i kazał wejść na priva, którego obiecał przedłużyć i oferował zrobić na nim rozmaite rzeczy. Ostatecznie nic się nie działo, a transmitujący uciekł. Na następny dzień udawał, że mnie nie kojarzy.
Radzę uważać, bo szkoda tracić nawet 1 żetona na oszustów.
PS. Dodam, że zbanował mnie, żeby więcej się nie odzywać - sorry, nie ze mną takie gierki.
Ostatnio zmieniony sob lip 03, 2021 11:56 pm przez Tcheinava, łącznie zmieniany 1 raz.

Tcheinava
Posty: 4

Post autor: Tcheinava » sob lip 03, 2021 11:54 pm

MlodyBi2001 pisze:
sob lip 03, 2021 11:50 pm
Była to transmisja grupowa, i fakty miał być spust ale tylko jedna osoba wbiła i cena była 10zet. TYLKO 10ZET, i pod koniec privka wyszedlem z privka takze odzyskałeś żetony czyli wychodzi na to że miałeś darmowego przez około 5 min
To tak nie działa, że jak wyjdziesz z transmisji to osoba, która dała żetony je wtedy odzyskuje. A robiąc transmisję grupową i zobowiązując się do czegoś (co nawet tutaj sam potwierdziłeś) nie ma znaczenia ile tam jest osób, tylko to robisz.

MlodyBi2001
Posty: 8

Post autor: MlodyBi2001 » sob lip 03, 2021 11:55 pm

haha zostałeś zablokowany u mnie na czacie i się mścisz, jesli nie byles zadowolony z privka mozesz go zglosic w czacie trwania jesli bedzie nie zgodny z opisem privka, wtedy zetony zostają zwracane niepozdrawiam kłamców.

MlodyBi2001
Posty: 8

Post autor: MlodyBi2001 » sob lip 03, 2021 11:56 pm

czyli ten julietta nie odzyskał zetonów i bardzo dobrze haha

Tcheinava
Posty: 4

Post autor: Tcheinava » sob lip 03, 2021 11:57 pm

MlodyBi2001 pisze:
sob lip 03, 2021 11:55 pm
haha zostałeś zablokowany u mnie na czacie i się mścisz, jesli nie byles zadowolony z privka mozesz go zglosic w czacie trwania jesli bedzie nie zgodny z opisem privka, wtedy zetony zostają zwracane niepozdrawiam kłamców.
Tak, byłem niezadowolony, bo nic się tam nie działo, a za chwilę uciekłeś.
Spokojnie, transmisja została zgłoszona. ;) więc nie musisz się martwić.
Również nie pozdrawiam.

MlodyBi2001
Posty: 8

Post autor: MlodyBi2001 » ndz lip 04, 2021 12:00 am

to wychodzi na to że wszystko jest ok :) mścisz sie bo bana dosstałeś u mnie

ODPOWIEDZ