Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

mężczyźni którzy nigdy nie transmitują

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Panów.
Idontcareanyway
Posty: 6

Re: mężczyźni którzy nigdy nie transmitują

Post autor: Idontcareanyway » ndz cze 16, 2019 12:00 am

wolomin35 pisze:
sob cze 15, 2019 11:49 pm
domyślam się ze źle zrozumiałeś to co miałem na myśli,mi chodzi o kolesi co u każdego każdej piszą od lat,a nigdy nie mieli na tyle odwagi moralnej żeby się pokazać,są tu takie nicki co o nich krążą legendy,nawet czasami nie wiadomo co to za pleć,ja rozumiem,ze się wchodzi i zwali,normalka,mi chodzi o jakby to powiedzieć cwaniaków co nieważne kto wejdzie i ma transmisje z kam oni są od razu
Nie rozumiem trochę - boli Cie to że ktoś decyduje się nie streamować? I co to jest niby ta "odwaga moralna"? Jak ktoś chce streamować i zarabiać żetony to streamuje, jak ktoś chce oglądać i wydawać żetony to też to robi.

wolomin35
Posty: 31

Post autor: wolomin35 » ndz cze 16, 2019 12:04 am

mi chodzi o tych kolesi co się tu ciągle udzielają,na każdej transmisji praktycznie,no np wchodzi ktoś nowy tu i się odpala,oni są od razu

wolomin35
Posty: 31

Post autor: wolomin35 » ndz cze 16, 2019 12:10 am

kiedyś myślałem wchodząc tu,ze będzie tu inaczej,znudziła mnie jak i innych nudna anonimowa czateria z osobami anonimowymi,ze każdy ma tu kam,ze się wie z kim gada,no niestety nie jest tak kolorowo

EricHartman
Posty: 48

Post autor: EricHartman » ndz cze 16, 2019 12:14 am

To usuń konto jak ci się nudzi.

wolomin35
Posty: 31

Post autor: wolomin35 » ndz cze 16, 2019 12:16 am

a czemu miałbym to robić,czy czujesz Eryku ze nie chce tu być,ja tylko zadaje pytanie które każdy chce tu zadać

wolomin35
Posty: 31

Post autor: wolomin35 » ndz cze 16, 2019 12:20 am

nie bolało cie Eryku czy inne osoby,ze gadasz z kimś fajnie,ale nie wiesz jak wygląda,jak się zachowuje,jaka ma mimikę,gesty ciała,starasz się z ta osoba nawiązać jakiś kontakt,nic porozumienia,ale ta bariera ze się nie widzicie to utrudniała,nigdy nie będzie rozmowy na luzie jak nie wiesz z kim rozmawiasz

Awatar użytkownika
Lubie_Bigos_
Posty: 16

Post autor: Lubie_Bigos_ » ndz cze 16, 2019 4:43 pm

Panie Wołomin...szukasz pan miłości czy bolca ?bo nie rozumiem....jedni bawią się na su bez własnej transmisji a inni wolą na własnej trans ..no i cała zagadka wyjaśniona :lol:

BlackPiterBlack
Posty: 3

Post autor: BlackPiterBlack » ndz cze 16, 2019 6:28 pm

Jak czytam te wszystkie opinie i wywody to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera. Ewidentnie dużej części malkontentów nudzi się wręcz śmiertelnie. Mają tyle do powiedzenia co im spuchnięte mózgi od spermy pozwolą. Widać że nawet z kija nie spuszczają a dużo gadają. Typowe zazdrosne polaczki zarówno wobec facetów jak i transmitujących kobiet. Naiwni są jeżeli osiągną coś takim pustym i bezprzedmiotowym gadaniem(pisaniem). Ich motto życiowe "żyć, życiem innych ludzi", gdyż swoje mają tak nudne iż nawet nie mają odwagi go zmienić. Dajcie żyć innym i sobie przede wszystkim...

NowyMlody
Posty: 2

Post autor: NowyMlody » pt cze 21, 2019 5:29 pm

Nie transmitują, bo kobiety nie wchodzą.. wolą same robić trans i zgarniać kase - proste.

Kon_Jest_Tylko_Jeden
Posty: 11

Post autor: Kon_Jest_Tylko_Jeden » wt cze 25, 2019 10:14 am

Lubie_Bigos_ pisze:
ndz cze 16, 2019 4:43 pm
Panie Wołomin...szukasz pan miłości czy bolca ?bo nie rozumiem....jedni bawią się na su bez własnej transmisji a inni wolą na własnej trans ..no i cała zagadka wyjaśniona :lol:
Lubie_Bigos_ to istny Sherlock Holmes ;) jak on trafnie rozwiązuje wszystkie zagadki... :D :D :D. Pzdr

ODPOWIEDZ