Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

mężczyźni którzy nigdy nie transmitują

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Panów.
wolomin35
Posty: 31

mężczyźni którzy nigdy nie transmitują

Post autor: wolomin35 » sob cze 15, 2019 11:26 pm

Często mnie zastanawia czemu jest tu tak wielu kolesi i to od dawna tu są a nigdy nie mieli transmisji z kamerka,ja rozumiem ze coś tam,ale są tacy co praktycznie zawsze tu są i piszą u kogoś a nigdy się nie pokazali,trochę to dziwne

wolomin35
Posty: 31

Post autor: wolomin35 » sob cze 15, 2019 11:37 pm

i tu nie chodzi o nieśmiałość czy coś, bo zwykle są bardzo śmiali w pisaniu,każdy z was pewnie zna takich co wszędzie piszą a nigdy się nie pokazali,to tym bardziej dziwno bo to strona z kamerkami czyli sugerujące ze jednak jak się ma ta kam wypadałoby się pokazać,showup.tv kamerki,seks pomijam

EricHartman
Posty: 48

Post autor: EricHartman » sob cze 15, 2019 11:37 pm

Bo nie ma takiej konieczności, czego tu nie rozumieć. Showup to miejsce dla transmitujących jak i widzów.
I edytuj post, a nie piszesz jeden pod drugim...

wolomin35
Posty: 31

Post autor: wolomin35 » sob cze 15, 2019 11:39 pm

a ty Eryku miewasz transmisje czy jesteś z tych anonimowych osób

EricHartman
Posty: 48

Post autor: EricHartman » sob cze 15, 2019 11:40 pm

Robię jak wypije :lol:

wolomin35
Posty: 31

Post autor: wolomin35 » sob cze 15, 2019 11:41 pm

a co robisz wtedy jak transmitujesz pod wpływem alkoholu

EricHartman
Posty: 48

Post autor: EricHartman » sob cze 15, 2019 11:45 pm

Poluje na Ciebie.

wolomin35
Posty: 31

Post autor: wolomin35 » sob cze 15, 2019 11:49 pm

domyślam się ze źle zrozumiałeś to co miałem na myśli,mi chodzi o kolesi co u każdego każdej piszą od lat,a nigdy nie mieli na tyle odwagi moralnej żeby się pokazać,są tu takie nicki co o nich krążą legendy,nawet czasami nie wiadomo co to za pleć,ja rozumiem,ze się wchodzi i zwali,normalka,mi chodzi o jakby to powiedzieć cwaniaków co nieważne kto wejdzie i ma transmisje z kam oni są od razu

wolomin35
Posty: 31

Post autor: wolomin35 » sob cze 15, 2019 11:50 pm

widzę Eryku nie do końca rozumiesz o co mi chodzi,ale luz,kto ma widziec to zobaczy

wolomin35
Posty: 31

Post autor: wolomin35 » sob cze 15, 2019 11:52 pm

zresztą problem ze nie wiadomo z kim się pisze jest tez u panien,ja tu widzę takie co od lat tu są,i tez nigdy trans nie miały,no ludzie,chyba czasami wypada się pokazać,szanujcie tych którzy się pokazują

ODPOWIEDZ