Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

mężczyźni którzy nigdy nie transmitują

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Panów.
handsome-787
Posty: 3

Re: mężczyźni którzy nigdy nie transmitują

Post autor: handsome-787 » czw sie 22, 2019 2:50 am

chłopie, nie kompromituj się, nie znasz regulaminu to siedź i myj pietruszkę a nie wypisuj durnot

wolomin35
Posty: 31

Post autor: wolomin35 » czw sie 22, 2019 9:21 pm

A kto nie zna regulaminu,bo tak ogólnie powiedziałeś

mirek21r
Posty: 7

Post autor: mirek21r » wt gru 24, 2019 3:56 pm

Jak chce ktoś coś pokazać pokaźne są tacy co są nie śmiali ale pogadać można. Też

lubiesiepieprzyc
Posty: 10

Post autor: lubiesiepieprzyc » wt sty 14, 2020 6:45 pm

Ja bym robił transmisje, ale nie mieszkam sam i niestety nie mogę. Jak kiedyś będę mieszkał sam to napewno będę robił transmisję.

Patryknow21
Posty: 1

Post autor: Patryknow21 » pn kwie 06, 2020 1:54 pm

Jak ja robie transmisje to nikogo nie ma wiec po co

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » czw kwie 16, 2020 10:32 am

wolomin35 pisze:
sob cze 15, 2019 11:26 pm
Często mnie zastanawia czemu jest tu tak wielu kolesi i to od dawna tu są a nigdy nie mieli transmisji z kamerka,ja rozumiem ze coś tam,ale są tacy co praktycznie zawsze tu są i piszą u kogoś a nigdy się nie pokazali,trochę to dziwne
Jedni mają coś ciekawego do pokazania na kamerce i są to głównie dziewczyny (płeć piękna, piękne ciało, które faceci chcą oglądać)
Inni mają coś ciekawego (lub nie) do przekazania, wiec piszą na forum.

Zdarzają się pojedyncze przypadki osób, które mają co pokazać i przekazać - np. Desiderium19

Osobiście nie uważam, żeby widok mojej gęby, a tym bardziej kutasa, wnosił cokolwiek do tego co piszę. Gdy czytasz gazetę, albo powieść, interesuje Cię tekst, myśli autora, idea, którą chce przekazać, a nie obchodzi Cię jak wygląda jego gęba. Ponadto na YT masz miliony takich gadających głów - filmują siebie nawijającego coś tam, jakby nie mogli tego po prostu napisać. Sporo ludzi zawsze miało parcie na szkło i pragnęli zostać gwiazdami ekranu - jednak nie wszyscy. Mnie nie zależy, żeby ludzie rozpoznawali mnie na ulicy. Ponadto zaglądnij na transmisje facetów na SU i zobaczysz, że prawie nikt ich nie ogląda. Więc jaki sens kiblować godzinami przed kamerą, kiedy nikt tego nie ogląda ? Tekst można wklepać w parę minut i zostaje, ktoś zainteresowany może sobie później przeczytać.

_zbuntowany_aniol_
Posty: 5

Post autor: _zbuntowany_aniol_ » czw kwie 16, 2020 6:20 pm

A co ma piernik do wiatraka? Piszą u dziewczyn bo wchodzą pooglądać dziewczyny. Ewentualnie na priv odpalają lasce kamerkę, żeby zabawa była lepsza. Po co mieliby robić transmisję? Pomijając nielicznych gejów i onanistów-ekshibicjonistów, których to bawi, nie widzę powodu żeby faceci tu musieli robić show. 99% dziewczyn i tak jest tu dla kasy, nie żeby oglądać popisy panów.

ODPOWIEDZ