Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Spragniona Fantazji

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Panów.
ODPOWIEDZ
Lubie_miedzy_piersi
Posty: 1

Spragniona Fantazji

Post autor: Lubie_miedzy_piersi » czw cze 25, 2020 2:51 am

Witam wszystkich. Mam pytanie czy ktoś z Was miał też taka symulację ze "Spragniona Fantazji " jak ja ostatnio.
Podczas priv zaczęła mi wmawiać że jestem jakimś Piórem i nie zrealizowała privka , zabrała kasę i tyle. Jeżeli ktoś też miał taki problem to może trzeba zgłosić to do moderatora bo to jest zwykle naciągane a nie zabawa

SpragnionaFantazji
Posty: 5

Post autor: SpragnionaFantazji » ndz lip 19, 2020 9:54 am

Witam wszystkich co czytają ten post... Jestem dziewczyną spod tego nicku i jeszcze nie zdażyło mi się by ktoś mnie tutaj oskarżał jak widać tylko ten pan otóż "ten pan" jest moim obsesyjnym fanem tutaj i zakłada kilkanaście jak narazie kont i wchodzi z każdego jako inna osoba i dręczy szantaż ami, groźbami by się mu pokazywać a w dodatku przelewać mu jeszcze żetony na pokaz by mógł sobie pooglądać za darmo.. Stąd ten komentarz bo wszedł na mój pokaż za moje żetony z wiadomości także proszę nie sugerować się tą osobą bo na "psychopatów" nachalny Ch tutaj nie ma rady jedynie tylko banować, pozdrawiam.

MarianekPucini1
Posty: 7

Post autor: MarianekPucini1 » pt sie 28, 2020 11:23 am

Droga damo Tak sobie myślę że skoro skora i chętna jesteś pokazać się za własne żetony to olej tego pana i zdecydowanie powinnaś spróbować transmisji że mną proponuję wspaniałą nordycka wyprawę po krainie fantazji i rozkoszy ja brghmol-zlotobrody wiking król norwegii ostatni potomek odyna niczym bard wyrecytuje ci 101 powodów dlaczego nie powinnaś się we mnie zakochać Ale koniec końców i tak to zrobisz kiedy bliżej poznasz moja romantyczna dusze i piekielnie gorący temperament nawet dla wyzwania które ci rzucam w tym momencie A mianowicie wyzwania w którym po pierwszej rozmowie zakręce ci w głowie niczym Thor swoim wiernie oddanym mjølnerem.. co ty na To? (Jak przegram to w nagrodę w zamian za to że wygrasz stawiam wycieczkę na tydzień do Paryża czy tam gdzie będziesz chciała w Europie no i ewentualnie ugotuje ci kolację bakłażan po cygańsku ) :) przemyśl to 👌🏿

ODPOWIEDZ