Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Blackinside - straszy udostępnieniem filmów z transmisji

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Panów.
ODPOWIEDZ
aalex
Posty: 1

Blackinside - straszy udostępnieniem filmów z transmisji

Post autor: aalex » czw mar 12, 2020 9:26 pm

Dobry wieczór dziewczyny,
Pisze żeby Was ostrzec przed użytkownikiem Blackinside. A dlaczego? Pan przychodził często na moje transmisje, kokietował, sypał żetami - było fajnie dlatego z nim gadałam, po czym szok. Zaczął naciskać na to żebym mu powiedziała skąd jestem, podała jakiś kontakt bo bardzo chciałby sie ze mną spotkać. Odmówiłam, raz drugi trzeci. Zgłosiłam nawet do su próbę wyłudzenia kontaktu. No i się skończyło, do czasu aż szanowny Pan zaczął mi wypisywać z innych kont, że ma wszystkie moje dane, że jeśli do dwóch dni od wyświetlenia tych wiadomości nie zapłacę 1000€ na jego koncie bitcoin to też te filmiki wylądują w skrzynkach @ mojej rodziny i znajomych.
Podjęłam odpowiednie kroki w tej sprawe, i też moją sprawą jest poinformowanie Was moje drogie Panie żeby nie przytrafiła się Wam taka wku*rwiajaca sytuacja. Aczkolwiek nie wiem co ten facet ma w głowie, grożąc dziewczynie, że jej filmiki wyciekną z su, niestety każda pracująca tu kobita się z tym liczy moim zdaniem, więc chopie puknij sie w tą Twoją pustą głowkę, nie pozdrawiam ;)

ODPOWIEDZ