Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Coco Bonzo

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Panów.
Awatar użytkownika
Lubie_Bigos_
Posty: 16

Re: Coco Bonzo

Post autor: Lubie_Bigos_ » śr cze 19, 2019 5:25 pm

Lesny_ pisze:
ndz cze 16, 2019 1:51 am
Sympatyczny Kapitan Ameryka. Nigdy nie ma go w sylwestra, bo się bawi, a nie siedzi na su jak wy. Lubi obrażać insi. Robi pizze z mewy w opiekaczu z mąki zdrowotnej. Nie lubi cyganów. Ma narzędziownię za łazienką. Lubi wszystkie męskie imiona, oprócz imienia Paweł. Nie chce spotkać się z Dominikiem. Lubi diodki i inne świecidełka. Prowokuje kontrowersyjnymi napisami w mieszkaniu. Nie chce wyjaśnić zagadkowej historii zagubionego swetra. Pozdrawiam serdecznie.
Leśny zapomniałeś dodać że Bonziak ma ukryty talent do wyszukiwania wszelakich promocji ....dziwi mnie też że nikt nie wspomniał o zakopanych bitcoinach w ogródku:P :lol:

CoCo_BoNzO
Posty: 11

Post autor: CoCo_BoNzO » śr cze 19, 2019 10:57 pm

dzieki

CoCo_BoNzO
Posty: 11

Post autor: CoCo_BoNzO » śr cze 19, 2019 10:58 pm

ty to masz pomysly jestem 100 % hetero 8-) GANGS1

wolomin35
Posty: 31

Post autor: wolomin35 » pt cze 21, 2019 2:40 am

no ja pamiętam tą słynną trans coco z cyganem, co on go gnębił a ten nie wiedział co robić,oczywiście cygan jak to cygan miał z tego radochę, on lubi zapraszać ludzi i mieć z nich bekę , zaczęło się od spokojnej wariateczki, teraz podobno z tą cat coś kreci,mieli razem trans , ale słabo to wyszło,nudy były w huj u nich, ta tylko pisała w kółko dajcie zet dajcie zety,reasumując, coco to dobry chłopak ale łatwowierność i mentalność ma małego dziecka

richyrich
Posty: 8

Post autor: richyrich » śr cze 26, 2019 5:17 pm

spokojna wariateczka po spotkaniu z Bonzem do dzisiaj szpagatami chodzi. Bonzo co z Sylwestrem!!!

mirek21r
Posty: 7

Post autor: mirek21r » wt gru 24, 2019 4:28 pm

Nie miałem okazji. Z nim pisać ale muśi być git

ArnoldzikBoczek
Posty: 2

Post autor: ArnoldzikBoczek » pt cze 05, 2020 1:32 am

Podobno jego pendo jest takie Jak potwór z Loch Ness niby jest a mało kto go widział

kajetan_aptekarz1
Posty: 30

Post autor: kajetan_aptekarz1 » wt lut 23, 2021 11:12 pm

Czy legenda showupa slynny Bonzo o duzym kutasie wciaz nadaje?

ODPOWIEDZ