Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Skromny Biedak - Ukasz_44 i 100 innych jego nicków

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Panów.
Obiektywny_Ktos
Posty: 1

Skromny Biedak - Ukasz_44 i 100 innych jego nicków

Post autor: Obiektywny_Ktos » czw gru 05, 2019 9:23 am

Powszechnie uważany przez wszystkich za debila show-upowego. Nie potrafi żyć bez afer oraz obgadywania innych ludzi. Ma 100 nicków (jak nie więcej) i hejtuje na każdym kroku. Nieraz dla niepoznaki odpala transmisję,a siedzi na telefonie u innych.Uważa się za wszechwiedzącego i przedstawia zawsze swój punkt widzenia ( innego nie przyjmuję do wiadomości) Największy donosiciel i konfitura.Ocenia,nagrywa.komentuje innych użytkowników (niech popatrzy w lustro) Siedzi na su 24/h na dobę. Udaję,ze pracuję,a jest na utrzymaniu rodziców oraz brata. Ma najtańszy sprzęt do ryb,a udaję wielkiego wędkarza. Zawsze pokazuje zdjęcia ryb,ale nigdy na swojej transmisji nic nie złapał :) Ma 3 koszulki i ubiera się jak wiejski burak. Nie ruchał ze 30 lat (albo i wcale) i sperma uderza mu do głowy.Generalnie niezłe pośmiewisko Show-upowe.

Sedzia_Dredd
Posty: 1

Post autor: Sedzia_Dredd » czw gru 05, 2019 4:57 pm

Obrońca uciśnionych się znalazł... 90 % Su ciśnie tego idiotę. Bez powodu? Dobrze wie co zrobił,co robi i co prawdopodobnie będzie robił dalej. Akurat co jak co,ale jemu należy się coś więcej niż tylko wspomnienie na forum. Ta osoba jest rakiem tego portalu i nie ma co go bronić.

Sasvuatch_
Posty: 14

Post autor: Sasvuatch_ » pt gru 06, 2019 2:54 pm

kierownik_piwnicy pisze:
czw gru 05, 2019 7:22 pm
Sedzia_Dredd pisze:
czw gru 05, 2019 4:57 pm
Obrońca uciśnionych się znalazł... 90 % Su ciśnie tego idiotę. Bez powodu? Dobrze wie co zrobił,co robi i co prawdopodobnie będzie robił dalej. Akurat co jak co,ale jemu należy się coś więcej niż tylko wspomnienie na forum. Ta osoba jest rakiem tego portalu i nie ma co go bronić.
Coś widzę masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, przeczytaj jeszcze raz mój post.
Tu nie chodzi o to żeby kogokolwiek bronic, tak jak napisałem skromny mi jest obojętny.
Jeśli rzeczywiście kogoś hejtował zakładając w tym celu ilewe konta, plotkował
czy tez odwalał inne naganne moralnie akcje ok, ciśnijcie go do woli, ale pokażcie jakieś dowody zamiast prymitywnego chamskiego hejtu.
Tyle w temacie.
Dowodów ? Sam Skromny najpierw latał po całym su obrażał transmitujacych A później jak nigdy nic odpalil się z fejkowego konta każdy to widział tylko nie ty . Jakich ty dowodów potrzebujesz . Skoro nie masz pojęcia to po co wciskasz tu swoje 5 groszy ?

HumbIliveinhAArlem
Posty: 11

Post autor: HumbIliveinhAArlem » sob gru 07, 2019 8:26 pm

Kiedy przydupcony jarek pisze o przydupconych Jarkach... bezcenne 8-)
Do budy Jarek, znów mam Cie pocisnąć na klawiaturze? daj spokój, przyjmij do wiadomości że jesteś przydupconym typem w przydupconym wieku, na przydupconych podzespołach :v

Na takich jak ty srali żarem w śreniowieczu, w encyklopediach nawet o tym wspominają do czasów ówczesnych xd

_YeYeYe_
Posty: 51

Post autor: _YeYeYe_ » sob gru 07, 2019 9:22 pm

kierownik_piwnicy pisze:
pt gru 06, 2019 9:38 pm
Sasvuatch_ pisze:
pt gru 06, 2019 2:54 pm
kierownik_piwnicy pisze:
czw gru 05, 2019 7:22 pm


Coś widzę masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, przeczytaj jeszcze raz mój post.
Tu nie chodzi o to żeby kogokolwiek bronic, tak jak napisałem skromny mi jest obojętny.
Jeśli rzeczywiście kogoś hejtował zakładając w tym celu ilewe konta, plotkował
czy tez odwalał inne naganne moralnie akcje ok, ciśnijcie go do woli, ale pokażcie jakieś dowody zamiast prymitywnego chamskiego hejtu.
Tyle w temacie.
Dowodów ? Sam Skromny najpierw latał po całym su obrażał transmitujacych A później jak nigdy nic odpalil się z fejkowego konta każdy to widział tylko nie ty . Jakich ty dowodów potrzebujesz . Skoro nie masz pojęcia to po co wciskasz tu swoje 5 groszy ?
No wiesz nie każdy śledzi całą dobę co się na su dzieje, bo jak byś nie wiedział większość ludzi
skupia się raczej na realnym życiu a showup traktuje jedynie jako formie odskoczni i rozrywki.
A co do braku dowodów jedynie i uogólnień w stylu każdy widział, to nie jest żaden argument.
Napisał ten który pojawia się od razu kiedy ktoś mu odpisze. Przecież to ty płakałeś, że nie masz innego życia. Zdecyduj się.

_YeYeYe_
Posty: 51

Post autor: _YeYeYe_ » sob gru 07, 2019 9:31 pm

Jarek, garnkiem nie patelnią. ;)
Cieszę się, że powoduje uśmiech na twojej twarzy.
Ostatnio zmieniony sob gru 07, 2019 9:34 pm przez _YeYeYe_, łącznie zmieniany 1 raz.

_YeYeYe_
Posty: 51

Post autor: _YeYeYe_ » sob gru 07, 2019 9:36 pm

kierownik_piwnicy pisze:
sob gru 07, 2019 9:31 pm
_YeYeYe_ pisze:
sob gru 07, 2019 9:22 pm
kierownik_piwnicy pisze:
pt gru 06, 2019 9:38 pm


No wiesz nie każdy śledzi całą dobę co się na su dzieje, bo jak byś nie wiedział większość ludzi
skupia się raczej na realnym życiu a showup traktuje jedynie jako formie odskoczni i rozrywki.
A co do braku dowodów jedynie i uogólnień w stylu każdy widział, to nie jest żaden argument.
Napisał ten który pojawia się od razu kiedy ktoś mu odpisze. Przecież to ty płakałeś, że nie masz innego życia. Zdecyduj się.
Po pierwsze to się naucz czytać tytuły tematów, jak byś nie zauważył to temat nie jest o mnie.
Po drugie jak masz coś do mnie i czujesz nieodpartą potrzebę pisania o tym to załóż oddzielny temat o mnie.
Po trzecie zajmij się własnym życiem.
Wiesz co, to jest pyszna myśl, ale jednak nie.

_YeYeYe_
Posty: 51

Post autor: _YeYeYe_ » sob gru 07, 2019 9:45 pm

kierownik_piwnicy pisze:
sob gru 07, 2019 9:40 pm
_YeYeYe_ pisze:
sob gru 07, 2019 9:36 pm
kierownik_piwnicy pisze:
sob gru 07, 2019 9:31 pm


Po pierwsze to się naucz czytać tytuły tematów, jak byś nie zauważył to temat nie jest o mnie.
Po drugie jak masz coś do mnie i czujesz nieodpartą potrzebę pisania o tym to załóż oddzielny temat o mnie.
Po trzecie zajmij się własnym życiem.
Wiesz co, to jest pyszna myśl, ale jednak nie.
Śmiało wyrzucisz z siebie ten cały jad, odreagujesz i od razu lepiej się poczujesz, bo wiesz takie
dławienie emocji w sobie to bardzo niezdrowe.
Dziękuję, że się o mnie martwisz. Mano jesteś naprawdę kochany.

HumbIliveinhAArlem
Posty: 11

Post autor: HumbIliveinhAArlem » sob gru 07, 2019 10:22 pm

Big in Japan.

Sasvuatch_
Posty: 14

Post autor: Sasvuatch_ » śr gru 11, 2019 4:29 pm

Dzisiaj ciąg dalszy "Ja biedny nie wiem dlaczego mnie hejtuja..." Opowieści Dziwnej Treści Kitka książkę pisze :shock: :shock:

ODPOWIEDZ