Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Skromny Biedak - Ukasz_44 i 100 innych jego nicków

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Panów.
Pan_Nalesnik
Posty: 5

Re: Skromny Biedak - Ukasz_44 i 100 innych jego nicków

Post autor: Pan_Nalesnik » sob gru 21, 2019 8:20 am

Kierownik piwnicy,to największy pajac tego forum z tego co widzę. A może,to ''wykopek''a może nie? Szczeka wszędzie,a gówno wie :) A teraz poleci fala hejtu z jego strony 3...2...1.. Zaczynaj! Ja idę po pop corn. :)

mirek21r
Posty: 7

Post autor: mirek21r » wt gru 24, 2019 5:50 pm

fajny koles pisałem dawno temu pozdro :D

NHLUKASZ_45
Posty: 1

Post autor: NHLUKASZ_45 » wt lip 28, 2020 12:22 pm

Bardzo jestem wdzięczny że śledzicie mnie 24 godziny ? Tylko macie kamerkę u mnie zamontowaną w domu że widzicie mnie na su przez dobę Pośmiewisko z siebie robicie pisząc to ?To w takim razie też siedzicie 24 na dobę na su i obserwujecie ludzi Pozdrawiam środkowym Pantofelkiem ;)

MarceIaa
Posty: 1

Post autor: MarceIaa » czw lip 30, 2020 11:32 am

Skromny cóż, rozumem nie grzeszy z tego co wiem, to nie ukończył zawodówki specjalnej, ma jakieś schorzenie 3 grupa inwalidzka więc śmiać się z niego nie wypada, ale stał się przez lata pośmiewiskiem SU. Swoimi poczynaniami na to zapracował w dodatku dorobił się łatki kapusia raczej nie przez przypadek. Smutny obraz nieroba bez jakichkolwiek ambicji, pasożyta żyjącego na koszt innych. Jednocześnie przestroga dla młodych osób, by nie skończyli tak jak on - 45-letni typ siedzący po całych dniach na gierkach i trollowaniu w necie i hejtowaniu ludzi z powodu własnej frustracji.

ODPOWIEDZ