Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Piwoo

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Panów.
psitka_z_paseczkiem
Posty: 1

Piwoo

Post autor: psitka_z_paseczkiem » wt paź 22, 2019 8:40 pm

Wchodzi Piwek na transmisje i po prostu rozwala system! ;) Najhojniejszy i najbardziej szczodry widz jakiego tu kiedykolwiek widziałam! Brawo Kochanie! :)

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » czw paź 24, 2019 10:30 am

Co do piwoo daje tam gdzie chce a najczęściej te same osoby dostają , a to że jest samolubny i szuka rozgłosu to już druga sprawa. Jak bym miał te kasę, rozdać, rozdał bym wszystkim dziewczyną i kobietą na Showup.tv.

Każdej trochę by dał żetonu, a by miał to po co to robił rozgłos i uznanie, fakt że showup.tv na tym zyskał dużo a większość kobiet już nie bo nie idzie nic od tych akcji zarobić.

seksowna-lejdi
Posty: 1

Post autor: seksowna-lejdi » czw paź 24, 2019 8:27 pm

Wybaczcie panowie i nie tylko :) ale jak dla mnie to ściema i nie pisze tego po złości, bo nie dostałam od niego nic, ale po prostu czuje tutaj dużą ścieme, bo niby dlaczego daje tym samym dziewczynom ?

pazior
Posty: 14

Post autor: pazior » pt paź 25, 2019 3:00 am

Koleś widzę że jest popularniejszy jak nie jedna transmitująca

Awatar użytkownika
Metylodioksymetamfetamina
Posty: 4

Post autor: Metylodioksymetamfetamina » pt paź 25, 2019 3:01 am

pazior pisze:
pt paź 25, 2019 3:00 am
Koleś widzę że jest popularniejszy jak nie jedna transmitująca
Spokojnie zraz przyleci NIE normalny-123456 i ci wszystko wyjaśni :lol: :lol: :lol:

pazior
Posty: 14

Post autor: pazior » pt paź 25, 2019 3:05 am

Metylodioksymetamfetamina pisze:
pt paź 25, 2019 3:01 am
pazior pisze:
pt paź 25, 2019 3:00 am
Koleś widzę że jest popularniejszy jak nie jedna transmitująca
Spokojnie zraz przyleci NIE normalny-123456 i ci wszystko wyjaśni :lol: :lol: :lol:
robi się ciekawie trzeba rozwinąć ten wątek
teraz tylko trzeba czekać na kolejne teorie spiskowe

_yretsym_si_eman_ym
Posty: 30

Post autor: _yretsym_si_eman_ym » pt paź 25, 2019 4:18 am

Zrobi tu furorę w szczególności, że to dział poświęcony kobietom.Tylko żeby nie był popularniejszy niż Maddie, bo się popsztykaja o fejm i Piwoo odejdzie na fochu z su(biedne nasze duperki), a Kinia zostanie pusta jak bęben.No chyba, ze już jest ;) :D

Awatar użytkownika
Metylodioksymetamfetamina
Posty: 4

Post autor: Metylodioksymetamfetamina » pt paź 25, 2019 1:26 pm

seksowna-lejdi pisze:
czw paź 24, 2019 8:27 pm
Wybaczcie panowie i nie tylko :) ale jak dla mnie to ściema i nie pisze tego po złości, bo nie dostałam od niego nic, ale po prostu czuje tutaj dużą ścieme, bo niby dlaczego daje tym samym dziewczynom ?
A czemu ma dać wszystkim :lol: Nie bądźmy śmieszni to że lubi rozwalać swoje pieniążki pokazowo w taki sposób że sobie wybiera dziewczyny do klapsów to jego sprawa.
Jak był liderem napiwków u Rafatusa to jakoś nikt nie płakał DAJ DAJ DAJ :evil: Widać że rozwalenie takiej gotówki w tym sposób sobie na SU jest bardzo denerwujące dla co nie których.
Ale dzięki temu trochę się na tym portalu zadziało . Jak by się ludziska dowiedzieli ile on ma latek to by Ból Dupki skoczył razy dwa :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
DigitusMedius
Posty: 191

Post autor: DigitusMedius » pt paź 25, 2019 1:39 pm

seksowna-lejdi pisze:
czw paź 24, 2019 8:27 pm
Wybaczcie panowie i nie tylko :) ale jak dla mnie to ściema i nie pisze tego po złości, bo nie dostałam od niego nic, ale po prostu czuje tutaj dużą ścieme, bo niby dlaczego daje tym samym dziewczynom ?
A co to kumunizm, że każdy ma dostać po równo? :lol:
Problemy pierwszego świata :lol:
Laski zarobiły, a wy przeżywacie jak mrówka okres, no ludzie ja was proszę

Awatar użytkownika
Metylodioksymetamfetamina
Posty: 4

Post autor: Metylodioksymetamfetamina » pt paź 25, 2019 1:49 pm

Z tego co widziałem BaBcia _Aniela_ też oberwała rykoszetem zbierając 10 Żetonów :lol:
Mam nadzieję że nie pójdzie w "Pasiaki" :D
Jak nadejdzie amnestia dla pokaranych to się dopiero dymy zrobią na SU a ceny klapsów pójdą w górę :shock: :lol:

ODPOWIEDZ