Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Piwoo

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Panów.
_yretsym_si_eman_ym
Posty: 30

Re: Piwoo

Post autor: _yretsym_si_eman_ym » pt paź 25, 2019 11:10 pm

Ja już nie mogę się doczekać grudniowego wysypu dupkowych awatarow hehe Klaps będzie wiecej wart niż godzinny priv.A dlaczego? Bo po prostu naszego szczodrego dobroczynce na to stać Bedzie sie dzialo hehe Do Metylo- kazdy wytrawny znawca SU wie , że to dzieciak przed 30 lub niedawno zmienil kod na trójkę z przodu.Wystarczylo 1 wiadomosc od niego przeczytać i wszytko stawało sie jasne.Nie wiem czy chcialas/es zabłysnąć ale ja gula nie mam o jego wiek czy żetony.Chciabym się tylko na chwilę stac taka gwiazda su jak on heheh ale bez żetonów.Chcialbym żeby wszystkie laski wlatywaly w pospiechu na transmisje bo ja jestem na su hehe wypinaly od razu dupki do awatarow i sie klapsowaly za darmo haha bo ten mega spoko przystojniak jest na su heheh ahh te marzenia scietej głowy.Niestety cala ta akcja obnazyla moje utopijne postrzeganie SU haha ;) zarcik ;) Jak chce spełniać marzenia to trzeba niestety zabrac sie do podwojnej roboty a nie do podwojnego gula hehe

Mamut_Manfred
Posty: 482

Post autor: Mamut_Manfred » czw lis 12, 2020 6:40 pm

Dobry wariat XD tak dalej byku XD

Cukiernik1
Posty: 75

Post autor: Cukiernik1 » śr lis 18, 2020 7:16 pm

Każdy wydaje swoją kasę gdzie chce i jak chce.Ale dla mnie osobiście to trochę chore...Nawet mając kasy jak lodu,to są dużo ciekawsze rozrywki niż przepieralanie takich kwot na takim portalu jak SU.Raz widziałem jak na transmisji u Paris pan Piwoo w ciągu kilku godzin rzucił ok 70 tyś zet tylko dlatego żeby laska lala się po dupie.Za taka kasę miałby najlepsze laski w realu i to nie na raz...Ale niech tam sobie rzuca ile i komu chce jak go to bawi....

ODPOWIEDZ