Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

_Grolsch_

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Panów.
KateBush99
Posty: 2

_Grolsch_

Post autor: KateBush99 » sob cze 17, 2023 8:03 pm

_Grolsch_ znacie może tego użytkownika ? chodzi po transmisjach i wysyła prywatne wiadomości namawiając żeby wpłacać na rzekomo jego chorego brata który nadaje na koncie magnum55 według mnie to jakaś zorganizowana szajka naciągaczy chociaż ten magnum faktycznie nadaje i widać że schorowany leży ale przecież nie od tego jest ten portal

JanPutin2
Posty: 5

Post autor: JanPutin2 » ndz cze 18, 2023 12:48 am

to chyba upodleniec hard

Awatar użytkownika
TaLuLa-Dances-The-HuLa
Posty: 63

Post autor: TaLuLa-Dances-The-HuLa » ndz cze 18, 2023 1:37 am

KateBush99 pisze:
sob cze 17, 2023 8:03 pm
magnum faktycznie nadaje i widać że schorowany leży ale przecież nie od tego jest ten portal
Może potrzebuje towarzystwa i chce sobie z kimś pogadać, przecież nikomu w drogę nie wchodzi.

KateBush99
Posty: 2

Post autor: KateBush99 » pn cze 19, 2023 10:11 pm

TaLuLa-Dances-The-HuLa pisze:
ndz cze 18, 2023 1:37 am
KateBush99 pisze:
sob cze 17, 2023 8:03 pm
magnum faktycznie nadaje i widać że schorowany leży ale przecież nie od tego jest ten portal
Może potrzebuje towarzystwa i chce sobie z kimś pogadać, przecież nikomu w drogę nie wchodzi.
jak sobie leży tylko to ok ale chodzi mi o wyłudzanie żetonów na brata wujka czy też ojca to nie jest ok

Awatar użytkownika
TaLuLa-Dances-The-HuLa
Posty: 63

Post autor: TaLuLa-Dances-The-HuLa » wt cze 20, 2023 6:49 am

KateBush99 pisze:
pn cze 19, 2023 10:11 pm
jak sobie leży tylko to ok ale chodzi mi o wyłudzanie żetonów na brata wujka czy też ojca to nie jest ok
Popraw mnie, jeśli coś źle zrozumiałam... Piszesz, że ktoś inny wyłudza żetony. Skąd pewność, że ten magnum ma cokolwiek wspólnego z naciągaczem? To twoje domysły czy świadome pomówienia? Poza tym, mylisz rodzaj oszustwa. Cwaniak kroi ofiarę, która ma brata, czy wujka (wnuczka), wzbudzając niepokój, że coś złego się stało, a w związku z tym, że ten jej bliski, jest w nagłej potrzebie finansowej. Oszust nie naciąga, potencjalnie łatwowiernych (w jego mniemaniu) ofiar, na swoich bliskich (brata, wujka, ojca, wnuczka), bo jego szanse wyłudzenia kasy, na tak słaby numer, byłyby raczej marne.
Wydaje mi się, że cała ta historia jest mega naciągana, wymyślona tylko po to, żeby kogoś obsrać. Domyślam się, że nie lubisz tego _Grolsch_, ale po co wplątujesz do tego magnuma, tego nie jarzę.

Franc_Maurer
Posty: 26

Post autor: Franc_Maurer » śr cze 21, 2023 7:01 pm

JanPutin2 pisze:
ndz cze 18, 2023 12:48 am
to chyba upodleniec hard
Nie chyba,a na pewno.Gruba Paula zniknęła,to może się nudzi i odwala jakieś numery.
Zresztą co można się spodziewać po gościu,który jarał się i przepierdalał kase na to tłuste i skrzeczace "cos"...

XxX_wysokiXXX
Posty: 2

Post autor: XxX_wysokiXXX » ndz sie 20, 2023 9:25 pm

cuckold hard

Napewno
Posty: 3

Post autor: Napewno » śr paź 25, 2023 4:06 am

uczciwy człowiek

JanPutin2
Posty: 5

Post autor: JanPutin2 » wt lis 21, 2023 11:29 pm

dostal bana

XxX_wysokiXXX
Posty: 2

Post autor: XxX_wysokiXXX » ndz lis 26, 2023 7:00 am

chodzą plotki że byli dziś na piwie z mocnym i wzieli po tabletce viagry

ODPOWIEDZ