Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

xxbrunetka29x-uwaga ! Nie dotrzymuje słowa- oszustka!

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Panów.
ODPOWIEDZ
Paolo4778
Posty: 1

xxbrunetka29x-uwaga ! Nie dotrzymuje słowa- oszustka!

Post autor: Paolo4778 » czw paź 06, 2022 7:43 am

Witam wszystkich, wczoraj 05.10.2022, omówiłem w wiadomości prywatnej priv jaki chciałbym z nią zrealizować do 550 żet.Poprosiła bym wszedł w jakikolwiek do 500 żet, ja odpisałem że dopłacę 50 na transmisji.Kiedy wszedłem na priv rozmowa za 500, napisała bym wyszedł z tego priva,bo na tym mi tego co chcę nie zrealizuje i zwróci mi żetony.Kiedy wszedłem ponownie na transmisję ogólną po prostu bez niczego mnie zbanowała,zalogowałem się na drugie konto które posiadam i również tu powtórzyła ten manewr- zbanowała, czy Firma Showup ustosunkowuje się do takich zachowań?Dlaczego tolerujecie takie zachowania u transmitujących?

Osigsz
Posty: 6

Post autor: Osigsz » wt paź 25, 2022 9:56 pm

Po zakończeniu transmisji przez transmitującego przed czasem z tego co wiem żetony są automatycznie zwracane, natomiast jak wyjdzie widz.. no nwm.. Jeśli masz w tytule konkretne czynności np. sama rozmowa to administracji nic do tego czy na tej transmisji jest robione coś więcej. Umawiałeś się z osoba transmitującą omijając wszelakie chroniące Cię zabezpieczenia (stworzyliście prywatne ugadania między sobą zamiast zrobić cokolwiek jakkolwiek oficjalnie, czyli z wglądem moderatorów w sytuację). Jeśli chcesz o jakiejś sprawie pogadać z Administratorem to na dole strony przez KONTAKT możesz wejść do pisania emaila do Administratora Strony. Z tego co mi wiadomo osoby prowadzące tą stronę nie zaglądają na forum tak po prostu, same z siebie.

ODPOWIEDZ