Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Wiem... Ale jakoś... Nagi SEKSOWNY facet = zło???

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Panów.
ODPOWIEDZ
Tengrim86
Posty: 6

Wiem... Ale jakoś... Nagi SEKSOWNY facet = zło???

Post autor: Tengrim86 » czw mar 17, 2022 9:27 am

Jestem bardzo wylewny ("bo mnie boli" - jak kiedyś pewnego elektryka wysokich napięć XD) i się rozgadałem. ZAZNACZAM TO, CO ISTOTNE I MOŻE KTOS JESZCZE PRZECZYTA;)

Wiem, co mnie czeka, więc spróbuję się trochę pobronić. Oczywiście i tak zostanę z...y😅
Dobrze więc...
1. Nie spodziewałem się rejestrując tutaj, że laski się a mnie rzucą ani tym bardziej, że zarobię.
2. Głównie chyba byłem ciekaw, a jestem czegoś ciekaw, to sprawdzam (strasznie dociekliwy ze mnie człowiek;)
3. Ale jakoś mi jednak się nie zgadza i nie mieści w głowie, że nagi (raz jeszcze) SEKSOWNY facet to aż takie zło i żenada i zupełnie nie kręci 🤔🤯 tym bardziej, że moje prywatne "testy" (tak, chwilę się nad tym glowię😅) sugerują co innego. WNIOSEK: KRĘCI, ALE... i tego ale pojąć nie mogę swym prostym męskim rozumem. Może tu w końcu jakaś dobra dusza objawi mi prawdę? Bo że wyeksponowany kutas to nie, to wszyscy dawno wiedzą i ja również. A okazuje się, że też nieprawda, bo jak mnie niedawno poniosło i wysłałem dziewczynie "odważny akt", to bardzo się ucieszyłaXD

Oraz dzień dobry 😆

Tengrim86
Posty: 6

Post autor: Tengrim86 » pt mar 25, 2022 8:36 am

Updated dla chłopaków, których też to zastanawia:
Po 3 występach widownia +/- pół na pół, mimo, że z konsultacji z innymi facetami na Showup wynikało, iż kobiety na męskie show zaglądają rzadko. Dziewczyny są dużo bardziej aktywne w konwersacji, co znacznie zachęca do dawania z siebie więcej i po prostu uprzyjemnia występ.

ODPOWIEDZ