Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Balboa

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Panów.
Cypher
Posty: 1

Re: Balboa

Post autor: Cypher » pn sie 05, 2019 10:15 am

Po wczorajszej patologicznej wręcz transmisji, na której upił się i wyzywał kobietę, która go zostawiła od najgorszych straciłem resztki szacunku do tego psychicznie chorego faceta.
Jeśli ta kobieta to nagrywała, to powinna zgłosić to na policję.
Toksyczny, zakłamany bajkopisarz. Za miesiąc Ferrari będzie mieć, a na tę chwilę mieszka w piwnicy znajomego bo do roboty się nie weźmie a z domu go eksmitowali.
Oczywiście musi się nawalić by żyć Ten sam przypadek psychicznie chorego z problemami alkoholowymi co Koń.

Kon_Jest_Tylko_Jeden
Posty: 11

Post autor: Kon_Jest_Tylko_Jeden » pn sie 05, 2019 9:50 pm

Witam serdecznie. :D
Tak sobie przeczytalem wpis i zauważyłem ze Pan Cypher poruszył moją osobę. Tak wiec śmiem nadmienić że jesli Pan, Panie Cypher ma jakieś aluzje, zażalenia lub jakieś inne problemy co do mojej osoby prosze o rozwinięcie wypowiedzi w odpowiednim poście. :idea: :lol: Pozdrawiam serdecznie :mrgreen:

Kon_Jest_Tylko_Jeden
Posty: 11

Post autor: Kon_Jest_Tylko_Jeden » pn sie 05, 2019 10:02 pm

Kon_Jest_Tylko_Jeden pisze:
pn sie 05, 2019 9:50 pm
Witam serdecznie. :D
Tak sobie przeczytalem wpis i zauważyłem ze Pan Cypher poruszył moją osobę. Tak wiec śmiem nadmienić że jesli Pan, Panie Cypher ma jakieś aluzje, zażalenia lub jakieś inne problemy co do mojej osoby prosze o rozwinięcie wypowiedzi w odpowiednim poście. :idea: :lol: Pozdrawiam serdecznie :mrgreen:
Zapomniałem wspomnieć jeszcze o jednej ważnej kwestii. :D skoro Pan Cypher stawia diagnozy i stwierdza ze ktoś jest chory psychicznie poprzez łacze internetowe proponuje Panu zabawić sie w doktora on-line vel Anatolija Michajłowicza Kaszpirowskiego :lol: Ponoć czcionką też można leczyć ..... :mrgreen: :lol: ;)

ManiakMankowski
Posty: 2

Post autor: ManiakMankowski » wt sie 06, 2019 12:39 pm

i z Balbusia na Konia temat wchodzi...ech kurwa jacy wszyscy mądrzy są, oceniają, moralniaki dają....

nie chce mi się rozwijać tematu, bo po co....

Odpal się to my ocenimy i tyle :)

ODPOWIEDZ