Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

sebr777 - OSZUST!!!

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Panów.
ODPOWIEDZ
KleopatraXXX
Posty: 4

sebr777 - OSZUST!!!

Post autor: KleopatraXXX » śr kwie 14, 2021 6:24 pm

Nie polecam tego oszusta! Ustawia grupową ze "spustem" a ten "spust" wygląda w ten sposób że obraz nie działa przez połowę czasu, a za chwile koleś udaje że spuścił się w chusteczkę i ucieka z grupowej. Zgłosić go nie można, bo robi promocję na bilety na czacie przed grupową i jelenie myśląc że mają taniej bilet są nabijani w butelkę. Na czacie nie ma z nim żadnej gadki oprócz tematu żetonów. Wręcz rozkazuje żeby mu płacić, bo twierdzi że po to tu jest. Typowy żetoniarz! Radzę omijać go szerokim łukiem!

KleopatraXXX
Posty: 4

Post autor: KleopatraXXX » czw kwie 15, 2021 5:14 pm

Znowu zaatakował! Przestrzegam przed nim!

sebr777
Posty: 2

Post autor: sebr777 » sob kwie 17, 2021 6:23 pm

Ta osoba jest po prostu dla mnie klaunem haha nigdy nie była u mnie na grupowej a po drugie kto był dziś na grupowej może napisać jak wyglada spust pozdrawiam ta osoba jest po prostu no krótko mówiąc jebanym debilem

KleopatraXXX
Posty: 4

Post autor: KleopatraXXX » ndz kwie 18, 2021 12:09 pm

sebr777 pisze:
sob kwie 17, 2021 6:23 pm
Ta osoba jest po prostu dla mnie klaunem haha nigdy nie była u mnie na grupowej a po drugie kto był dziś na grupowej może napisać jak wyglada spust pozdrawiam ta osoba jest po prostu no krótko mówiąc jebanym debilem
Szkoda, że nie byłeś taki wyszczekany i mądry jak udawałeś spust w chusteczkę i uciekałeś jak tchórz i złodziej bez słowa z poprzednich grupowych. Teraz się już boisz oszukać, bo wiesz że jesteś nagrywany, opisywany na forum i jesteś na celowniku! Boisz się, że moderator jest u ciebie i da ci kopa z tego portalu i nie wypłacisz żadnych pieniędzy. A ja jeszcze raz bardzo proszę, żeby @MODERATOR bacznie ci się przyglądał na ogólnym, a w szczególności na transmisjach grupowych i w razie oszustwa od razu cie zbanował bez ostrzeżenia żebyś nie mógł wypłacić pieniędzy za te oszustwa.

Po co tu robisz transmisje? Żeby oszukiwać ludzi i wyciągać żetony na udawanych spustach? Już wcześniej inni przestrzegali przed tobą na tym forum opisując co za szopki odstawiasz na grupowych, i mieli rację. Myślisz, że masz baranów po drugiej stronie? Grubo się mylisz chłopczyku....

sebr777
Posty: 2

Post autor: sebr777 » ndz kwie 18, 2021 2:04 pm

Weź się jebnij w głowie człowieku bo nawet nie wiesz co psiac i nie wiesz ze nagrywanie jest nielegalne wiec powodzenia

KleopatraXXX
Posty: 4

Post autor: KleopatraXXX » ndz kwie 18, 2021 3:07 pm

Nie masz argumentów i się rzucasz jak gówno w betoniarce, bo prawda cie boli. Za grosze się tu upadlasz w dodatku oszukując na żetony - typowy polaczek cebulaczek. Gdybyś był normalny i nie oszukiwałbyś ludzi to byś na tym forum nie wylądował.
Ja cie przypilnuje cwaniaczku. Będe na każdej grupowej jaką ustawisz i będe cię za każdym razem zgłaszać do moderatora od razu jak odstawisz lipe. Nawet nie będziesz wiedział że ja to ja. Moderator dostanie dowód czarno na biało z filmikiem. Im więcej twojego ryja na grupowej tym lepiej.

Julieta97
Posty: 13

Post autor: Julieta97 » śr lip 14, 2021 12:03 am

Ale ciało miał naprawdę slodkie.

Karol20latBi
Posty: 4

Post autor: Karol20latBi » pn lip 19, 2021 10:57 pm

oszust walony

CHICAbeti
Posty: 4

Post autor: CHICAbeti » pn sty 23, 2023 8:05 am

POTWIERDZAM OSZUST I JUZ .....

ODPOWIEDZ