Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

GloriaX

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Par.
ODPOWIEDZ
Linea
Posty: 4

GloriaX

Post autor: Linea » ndz kwie 19, 2020 2:26 am

Nie polecam pary - podczas transmisji ogólnej wszystko ok naobiecywali co to nie zrobią na grupowej a z opisu grupowej nie wykonane nic ! Koleś zapinał laske od tylu nie wkładając jej ! Haha . Gdzie to BDSM które było w opisie ? Nie polecam chociaż na ogólnym sprawiali wrażenie naprawdę dobrej grupowej .

Dave379
Posty: 3

Post autor: Dave379 » ndz kwie 19, 2020 8:42 pm

Linea pisze:
ndz kwie 19, 2020 2:26 am
Nie polecam pary - podczas transmisji ogólnej wszystko ok naobiecywali co to nie zrobią na grupowej a z opisu grupowej nie wykonane nic ! Koleś zapinał laske od tylu nie wkładając jej ! Haha . Gdzie to BDSM które było w opisie ? Nie polecam chociaż na ogólnym sprawiali wrażenie naprawdę dobrej grupowej .
Byłem na tej samej transmisji co Ty i mam nadzieję, że razem z Tobą nigdy nie będę mieć okazji przeglądu. Zachowywałeś się tak jakby to były Twoje ostatnie 60 żetonów w życiu, od samego startu jakieś żale i pretensje, mega wymagania, a potem musieliśmy wszyscy czytać w czacie Twoje frustracje i popsułeś atmosferę wszystkim ludziom którzy byli na tej transmisji. A generalnie Gloria to mega dziewczyna, bardzo lubię ją oglądać i polecam. A skner którzy za 60 żetonów oczekują że im wszyscy będą służyć mam nadzieje nie będę widzieć często wśród moich wybranych transmisji.
Pozdrawiam

on_z_krk
Posty: 1

Post autor: on_z_krk » pn kwie 20, 2020 6:35 pm

Również byłem na grupowej u GloriaX i nie mogę się zgodzić z tą opinią, gdyż jest krzywdząca i niesprawiedliwa. Wraz z partnerem dają z siebie 100% na transmisji i w dodatku, co jest najważniejsze, są autentyczni i naturalni. Byłem u nich kilka razy, nigdy mnie nie zawiedli i zawsze wychodziłem zadowolony. Ze swojej strony szczerzę mogę polecić transmisje u GloriaX, szczególnie jeśli ktoś lubi troszkę ostrzejsze klimaty. Ja na pewno jeszcze wrócę.

Linea
Posty: 4

Post autor: Linea » pn kwie 20, 2020 8:14 pm

on_z_krk pisze:
pn kwie 20, 2020 6:35 pm
Również byłem na grupowej u GloriaX i nie mogę się zgodzić z tą opinią, gdyż jest krzywdząca i niesprawiedliwa. Wraz z partnerem dają z siebie 100% na transmisji i w dodatku, co jest najważniejsze, są autentyczni i naturalni. Byłem u nich kilka razy, nigdy mnie nie zawiedli i zawsze wychodziłem zadowolony. Ze swojej strony szczerzę mogę polecić transmisje u GloriaX, szczególnie jeśli ktoś lubi troszkę ostrzejsze klimaty. Ja na pewno jeszcze wrócę.
Ja wyraziłam swoją opinie - tak jak wyżej napisałam ze podczas ogólnej transmisji zapowiadało się ok a wyszło jednak inaczej . Skoro 30 procent zgłosiło i żetony zostały zwrócone to jednak nie byłam jedna której się to nie podobało . Widocznie panowie nie byli zaintersowani para a czytaniem czatu wiec tez samo mówi za siebie . Ja podczas tej grupowej nie widziałam żadnego BDSM , ani niczego co było w opisie . Są spoko para oczywiscie fajnie ich się ogląda ale jednak grupowa im nie wyszła .

Linea
Posty: 4

Post autor: Linea » pn kwie 20, 2020 8:15 pm

Dave379 pisze:
ndz kwie 19, 2020 8:42 pm
Linea pisze:
ndz kwie 19, 2020 2:26 am
Nie polecam pary - podczas transmisji ogólnej wszystko ok naobiecywali co to nie zrobią na grupowej a z opisu grupowej nie wykonane nic ! Koleś zapinał laske od tylu nie wkładając jej ! Haha . Gdzie to BDSM które było w opisie ? Nie polecam chociaż na ogólnym sprawiali wrażenie naprawdę dobrej grupowej .
Byłem na tej samej transmisji co Ty i mam nadzieję, że razem z Tobą nigdy nie będę mieć okazji przeglądu. Zachowywałeś się tak jakby to były Twoje ostatnie 60 żetonów w życiu, od samego startu jakieś żale i pretensje, mega wymagania, a potem musieliśmy wszyscy czytać w czacie Twoje frustracje i popsułeś atmosferę wszystkim ludziom którzy byli na tej transmisji. A generalnie Gloria to mega dziewczyna, bardzo lubię ją oglądać i polecam. A skner którzy za 60 żetonów oczekują że im wszyscy będą służyć mam nadzieje nie będę widzieć często wśród moich wybranych transmisji.
Pozdrawiam
Skoro 30 procent oglądających zgłosiło i żetony wróciły coś jednak poszło nie tak . Kolego to widocznie byłeś bardziej zaintersowany czatem niż para . Trzeba było wyłączyć czat i podziwiać a nie zajmować się tym co ja pisze na czacie .

AgaAdama32
Posty: 1

Post autor: AgaAdama32 » pt kwie 24, 2020 5:44 pm

Tak się składa ze również byliśmy na tej grupowej . Zapowiadało się mega . Z tego co mówił Pan transmitujący to wręcz rewelacja ale niestety nie mogę podzielić opinii kolegów wyżej . Grupowa to jedna wielka klapa . Pokazany sex od tylu i jeczenie panienki - oczywiscie rzecz jasna - udawane ! Podczas pokazu na ogólnym prosiłam o kilka rzeczy - pan obiecał ze wykona to na grupowej - ale niestety nie doczekaliśmy się . Trzymam kciuki za następna grupowa .

Dave379
Posty: 3

Post autor: Dave379 » sob kwie 25, 2020 1:19 am

Hmmm, a dziwnym trafem Linea robi swoje transmisje :), czyżby walka z konkurencją? Typowe zachowanie Kowalskiego, dostać zwrot 60 żetonów za transmisje (para nawet na końcu sama powiedziała że ich zwróci), a potem wejść na forum i nabzagrać hejt na innych... wielkie brawa :).

Linea
Posty: 4

Post autor: Linea » ndz kwie 26, 2020 8:29 pm

Dave379 pisze:
sob kwie 25, 2020 1:19 am
Hmmm, a dziwnym trafem Linea robi swoje transmisje :), czyżby walka z konkurencją? Typowe zachowanie Kowalskiego, dostać zwrot 60 żetonów za transmisje (para nawet na końcu sama powiedziała że ich zwróci), a potem wejść na forum i nabzagrać hejt na innych... wielkie brawa :).
Wyraziłam swoją opinie to wszystko a widzę ze ciebie najbardziej to boli .

ODPOWIEDZ