Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Nawiedzeni00

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Par.
Marcin231
Posty: 136

Re: Nawiedzeni00

Post autor: Marcin231 » ndz gru 22, 2019 12:46 pm

Zgadza się. Prawie wszystkie komentarze pochodzą od kont wyłącznie komentujących w temacie tej parki. W takie przypadki nawet dziecko nie uwierzy ;)

Ogólnie rzecz biorąc mocno toksyczna parka. Piszą pierdoły o 'bolących dupkach' i w prostacki sposób wyzywają od 'szmat' i innych, tylko dlatego że jakaś kobieta przywita się na ich transmisji. Ale to pewnie jakaś wyższa szkoła marketingu. Nie wiem, nie znam się ;)

dariagorecka999
Posty: 1

Post autor: dariagorecka999 » ndz gru 22, 2019 8:36 pm

Ja lubię nawiedzonych, szanuje ich opinie i się po prostu nie udzielam na czacie skoro tego sobie nie życzą.

GinTonik
Posty: 14

Post autor: GinTonik » ndz gru 22, 2019 9:14 pm

Jeszcze trzeba dodać, że większość kont ostatni raz widziana była w dniu, kiedy skomentowali akurat ich temat :D

Marcin231
Posty: 136

Post autor: Marcin231 » ndz gru 22, 2019 9:19 pm

dariagorecka999 pisze:
ndz gru 22, 2019 8:36 pm
Ja lubię nawiedzonych, szanuje ich opinie i się po prostu nie udzielam na czacie skoro tego sobie nie życzą.
Jak można szanować tępe wyzwiska z ich strony i 'zasady' rodem z kryminału? No pomyśl.

AndrzejiNatalia
Posty: 13

Post autor: AndrzejiNatalia » sob mar 07, 2020 1:40 pm

GinTonik pisze:
czw gru 19, 2019 11:25 pm
Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić o co chodzi z tym zakazem dla dziewczyn na ich czacie? Bo mam bekę straszną, ona się czuje zagrożona przez inne? Bo na to wygląda, nie ma żadnego słowa o tym, że ktoś ją pocisnął, tylko "żadnych dziewczyn" i tekst o bolącej dupce. Odnoszę wrażenie, że to ona ma najbardziej bolącą dupkę :D
Nie jestem fanem urody tej Pani, jeśli tak sobie yczą to nie ma co ich uszczęśliwiać na siłę swoją obecnością i po prostu omijajcie , z drugiej strony znajdą się panie na lewych meskich kontach . Dlatego na su powinno być zapisane w regulaminie że każdy może miec tylko jedno konto to kolejny problem portalu. Może to taka cenzura dla niego, żeby mu któraś w oko nie wpadła

hamiltonaleksandr
Posty: 8

Post autor: hamiltonaleksandr » pn sie 03, 2020 1:51 pm

A widzieliście ich opis profilu?

Cukiernik1
Posty: 75

Post autor: Cukiernik1 » ndz wrz 13, 2020 2:14 pm

Ostatnio napisali że robią jakiś konkurs z super nagroda dla zwycięzcy.I rozwiązanie tego konkursu ma być pod koniec 2025 roku czyli za jakieś 5 lat...SMIECH I ZENADA🤪Za 5 lat ten portal może już nie istnieć bo pojawia się już nowe...

Cukiernik1
Posty: 75

Post autor: Cukiernik1 » sob paź 17, 2020 5:17 pm

trackrack pisze:
ndz lis 03, 2019 4:56 pm
To najlepsza parka na SU najsexowniejsza. A Ola jest tu najlepszą suczką najładniejszą :)
Jeśli ona jest ładna to proponuje wizytę u okulisty. Z tym że przez Covid to może być teraz problem...lepiej zmniejsz dawkę tego co bierzesz,albo powiedz co to za środki że aż tak dzialaja😱

asf89
Posty: 233

Post autor: asf89 » wt paź 20, 2020 12:13 am

Cukiernik1 pisze:
sob paź 17, 2020 5:17 pm
trackrack pisze:
ndz lis 03, 2019 4:56 pm
To najlepsza parka na SU najsexowniejsza. A Ola jest tu najlepszą suczką najładniejszą :)
Jeśli ona jest ładna to proponuje wizytę u okulisty. Z tym że przez Covid to może być teraz problem...lepiej zmniejsz dawkę tego co bierzesz,albo powiedz co to za środki że aż tak dzialaja😱
Jest też opcja, że bierze za mało.

black_man
Posty: 1

Post autor: black_man » czw mar 18, 2021 11:16 am

Z tym, że nie wpuszczają kobiet na transmisje to dziwne i toksyczne no ale ich kanał/ich zasady. Byłem na ich grupce pierwszy raz kilka dobrych miesięcy temu - bardzo mi się podobało, wszystko zgodnie z opisem, widać było zaangażowanie. Ostatnio też na nich trafiłem i było totalnie odwrotnie - szybko, bez zaangażowania, byle kaska wpadła. Ogółem widać, że mają wywalone na wiele, bo na profilu zdjęcia tej laski z twarzą i gościa. Zawsze mnie ciekawiła motywacja takich osób do transmisji na SU ;-)

ODPOWIEDZ