Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

_ProjectX

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Par.
ODPOWIEDZ
On85MILF85
Posty: 2

_ProjectX

Post autor: On85MILF85 » pn paź 09, 2023 2:09 pm

Fajna laska, tanioszja bilet, ale potem żadnej transmisji. Czy to często się zdarza? Kit ile żetonów, ale chciałem zobaczyć jak czy laska się stara?!

Awatar użytkownika
qwertyu1234567
Posty: 34

Post autor: qwertyu1234567 » pn paź 09, 2023 3:00 pm

On85MILF85 pisze:
pn paź 09, 2023 2:09 pm
Fajna laska, tanioszja bilet, ale potem żadnej transmisji. Czy to często się zdarza? Kit ile żetonów, ale chciałem zobaczyć jak czy laska się stara?!
Ale jak żadnej transmisji? W sensie, że grupowa się nie odbyła? Ja jak u nich kilka razy na grupie byłem to nigdy żadnego problemu nie było, co prawda monotonnie trochę i bez zaangażowania dużego, ale laska bardzo ładna.

On85MILF85
Posty: 2

Post autor: On85MILF85 » pn paź 09, 2023 6:07 pm

Może u mnie jakiś problem. Teoretycznie dostałem bilet, ale potem żadnej transmisji nie było. Oczywiście może ja coś pomieszalem, ale wolę się upewnić. Laska zgrabna, jestem ciekaw "fachu w ręku" 😉

Awatar użytkownika
qwertyu1234567
Posty: 34

Post autor: qwertyu1234567 » pn paź 09, 2023 6:48 pm

On85MILF85 pisze:
pn paź 09, 2023 6:07 pm
Może u mnie jakiś problem. Teoretycznie dostałem bilet, ale potem żadnej transmisji nie było. Oczywiście może ja coś pomieszalem, ale wolę się upewnić. Laska zgrabna, jestem ciekaw "fachu w ręku" 😉
Jeżeli kupiłeś bilet w tzw. "promocji" czyli za napiwek, a nie poprzez kup bilet, to rzeczywiście mogło być tak, że oszukali i nie odpalili grupowej, bo żetony za tak otrzymany bilet nie są zwracane.

_ProjectX
Posty: 2

Post autor: _ProjectX » wt paź 17, 2023 2:42 pm

Transmisja się odbyła nigdy nie oszukaliśmy nikogo kolega zapomnial dopisać ze dopiero konto założył i nie potrafił wejść na grupowa :)co napisał nam w wiadomości

maroslaw93
Posty: 6

Post autor: maroslaw93 » pn mar 11, 2024 8:02 pm

_ProjectX pisze:
wt paź 17, 2023 2:42 pm
Transmisja się odbyła nigdy nie oszukaliśmy nikogo kolega zapomnial dopisać ze dopiero konto założył i nie potrafił wejść na grupowa :)co napisał nam w wiadomości
Walicie w chuja od lat na showup ty ze swoim facetem jak i ty solo na kilku różnych kontach w ciągu kilku lat to już z 10 kont miałaś , fałszywe opisy że niby do siostry pokoju wejdziesz itp i te udawane spusty na grupach to już wasz znak firmowy poza kamera wlewasz sobie coś w cipkę a debile to łykają jak młode pelikany xd pluję na takich oszustów bez zasad .

ODPOWIEDZ